dr n. med. Wojciech Kołodziejczyk

Dr Wojciech Kołodziejczyk to w mojej ocenie kompetentny, profesjonalny i rzetelny lekarz. Doktor przeprowadził u mnie operację wszczepienia soczewek fakijnych w maju 2021. Z efektu jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam.

Kompetentny, z pasją do wykonywanego zawodu, trudne przypadki traktuje jako wyzwania, cieszy się wraz z pacjentem z udanego zabiegu, kwalifikacja (zaćma + dobór soczewki) przeprowadzona osobiście wskazuje na zaawansowaną umiejętność korzystania ze specjalistycznych narzędzi i przyrządów medycznych, sam zabieg przeprowadzony perfekcyjnie (brak powikłań) rana pooperacyjna goi się bez problemów. Równocześnie pełen empatii do pacjenta i dystansu do siebie co czyni Go przesympatycznym człowiekiem.

BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE ZA TO, ŻE DAŁ MI PAN SZANSE WIDZIEĆ,TO CO PAN ROBI MA SENS.GORĄCO POLECAM DOKTORA KOŁODZIEJCZYKA.PACJĘTKA JOLA SYKULSKA

jest lekarzem z powołania. Zna swoje zadanie i sumiennie je wykonuje. Zawsze ma CZAS dla pacjenta. Rozpoczęte leczenie umie doprowadzić do końca. Trafnie stawia diagnozy. Przez dziewietnaście lat lekarze prowadzili eksperymrnty na moich oczach.Moja choroba - to dwurzędowość rzęs. Pan Doktor W. Kołodziejczyk - zaczął skutecznie leczyć - są bardzo duże postępy w leczeniu. Oby WIĘCEJ TAKICH LEKARZY.Z całego serca dziękuję !!!! Wdzięczna Barbara Z Okocimia

Leczyłem się przez dwa lata u innych lekarzy,przyszedłem do doktora Kowalczyka juz prawie nie widząc...Przyszedłem z podejrzeniem zaćmy okazał sie guz mózgu.Dzieki profesjonalnej diagnostyce i pomocy przy szybkim dostaniu się na neurochirurgię widzę, żyję, pracuję...Czy musze coś więcej dodawać? BK

BK

Wspaniały lekarz, wybitny specjalista. Przygotowywał mnie do zbiegu usunięcia zaćmy z obu oczu, dobrał idealnie soczewki. Dzięki Panie Dokrorze.HK

Dzięki Panie Dokrorze.HK

Bardzo dobry lekarz. Miły, kulturalny i uprzejmy. Bardzo profesjanalne podejście do pacjenta. Gorąco polecam.

Gorąco POLECAM znakomity lekarz i kulturalny delikatny człowiek

Gorąco POLECAM znakomity lekarz i kulturalny delikatny człowiek

Oddzielne podziękowania przekazuję doktorowi Wojciechowi Kołodziejczykowi, który przeprowadził mnie kilkakrotnie przez szereg urządzeń komputerowych, dokonał wielokrotnych badań, a następnie wyniki tych badań precyzyjnie obliczył i rozliczył – przygotował operację. Kontrolował także przebieg rekonwalescencji. D z i ę k u j ę P a n i e D o k t o r z e. Wdzięczny pacjent Wacław Pluta z Warszawy

Oddzielne podziękowania przekazuję
D z i ę k u j ę P a n i e D o k t o r z e.

Wdzięczny pacjent Wacław Pluta z Warszawy