Wojciech Kubiak

Nie miły, na wstępie stwierdza ze niema prawa mnie nic bolec w moim wieku ignorant !!Nie Polecam nikomu do niego chodzić bo możne się to źle skończyć na zdrowia.Odradzam

Prostacki, ignorancki i bardzo niemiły. Jestem zawodową tancerką, tańczę od 17 lat i nie są to kursiki tańca tylko bardzo ciężkie treningi, które obciążają stawy i mięśnie. Od wielu lat mam problemy z odcinkiem szyjnym oraz biodrami, ale koleś uważa, że wymyślam, bo "jestem za młoda na takie dolegliwości". Wielką łachę robi, jak ma dać skierowanie na jakiekolwiek badanie. Najłatwiej mu było powiedzieć, żebym przestała tańczyć. Poważnie potraktowałby chyba tylko kogoś, kto by przyszedł z urwaną nogą. Zero profesjonalizmu, zaangażowania. Nie polecam na pewno sportowcom, bo zostaną zignorowani. Przecież jesteśmy za młodzi, żeby mieć jakiekolwiek kontuzje. Mówi to grubas, który chyba w życiu sportu nie uprawiał.