Wojciech Kusznierewicz

Ortopeda

Kompetentny i rzeczowy , z wzorowym podejsciem do pacjenta , lekarz z powolania .Godny polecenia .

Bardzo uprzejmy lekarz dobrze tłumaczy ,operował mnie na Zaspie jestem zadowolona z efektu zabiegu biodra.Godny polecenia

BARDZO UPRZEJMY LEKARZ WSPANIALE TŁUMACZY GODNY POLECENIA.SPOKOJNY OPANOWANY I NAD WYRAZ SYMPATYCZNY OPEROWAŁ MNIE NA ZASPIE JESTEM ZACHWYCONA.

polecam strasznie!!!! super lekarz byłam u niego z moja corka gdzie miała ona sciegno Achillesa ,od razu zoperował ez gadania. efekty super!

polecam strasznie!!!!
efekty super!

Uprzejmość i ilość poświęconego czasu dla pacjenta jest poza wszelką skalą, 110% normy !!! Bez wazeliniarstwa, ale to najlepszy lekarz z jaki się mną zajmował. Uważnie słucha pacjenta, radzi i pomaga!!!