Ortopeda Gdańsk

Ortopeda Gdańsk lek. med. Karol Janczewski

Copernicus Sp z o.o.
Nowe Ogrody 1-7
Gdańsk

Doktor Karol Janczewski jest niewątpliwie profesjonalistą w swoim fachu. Bardzo cieszę się, ze trafiłam na takiego kompetentnego ortopedę bo nie tylko poświecił mi cała uwagę, ale konsultował się również z innymi lekarzami na temat mojego uszczerbku jakim jest złamanie kostki. Rzetelnie podszedł do sytuacji, wziął pod uwagę opinie innych lekarzy i wykluczył nieprawidłowości. Przyjrzał się dokładnie urazowi, potrafił wysłuchać. Wyjaśnił bardzo detalicznie co mi dolega, opisał moja kontuzje i przyjrzał się dokładnie zdjęciom rtg. Szeroki zasób wiedzy widać po chwili rozmowy. Aktualnie jestem w trakcie leczenia u Pana Doktora i nie zamierzam zmieniac, ponieważ jako jedyny z dwóch poprzednich ortopedów dał konkretna diagnozę. Co więcej zrozumiał moja sytuacje i nie potraktował przedmiotowo, wręcz przeciwnie bardzo empatycznie. Polecam lekarza zwłaszcza w trudnych, skomplikowanych, czy niepewnych urazach.

Opinia dodana przez: Marta

Bardzo uprzejmy lekarz dobrze tłumaczy ,operował mnie na Zaspie jestem zadowolona z efektu zabiegu biodra.Godny polecenia

Opinia dodana przez: Alicja

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Chodzę już do doktora osiem miesięcy jestem bardzo zadowolony bardzo kopetentny szczery człowiek mało takich w przychodniach wie co robić i jak leczyć szacunek panie doktorze Jan.

Opinia dodana przez: Jan

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, wzbudza zaufanie. Kompleksowo zajął się moim problemem. Polecam serdecznie.

Ostomed Sc

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Wojciech Marks

Ortopeda, Chirurg ogólny

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, żeby nie powiedzieć że najlepszy. Jedyny lekarz do którego mam 100% zaufania. Bardzo szybko postawił diagnozę. Odpowiada szczegółowo na wszystkie zadane pytania. Cierpliwy i bardzo chcący pomóc. W dodatku bardzo ciepły i sympatyczny człowiek o wielkim sercu. Fantastyczne poczucie humoru, dzięki któremu człowiek nie przejmuje się chorobą, również z uwagi na to, że odczuwalnym jest fakt, iż jest się w dobrych rękach. Świetny lekarz, który doskonale wie jak leczyć.

Opinia dodana przez: Ewa

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista. Godny zaufania, profesjonalista z dobrym podejsciem do pacjenta. Mily i sympatyczny.

Opinia dodana przez: Helena

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Bardzo cenię doktora Sebastiana Kistera, dwukrotnie byłam operowana przez Niego na halluksy.Kompetentny lekarz,posiadający dużą wiedzę i pewność diagnozy ,dobiera celnie metodę operacji do schorzenia .Operuje według najnowszej technologii medycznej z bardzo dobrym rezultatem .Po obu operacjach szybko doszłam do pełnej sprawności, a chodziłam już pierwszego dnia po operacji.Konkretny,profesjonalnie odpowiada na pytania,"ludzki człowiek"- szczerze polecam.Marzena

Opinia dodana przez: Marzena

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas
ulica Pilotów 21
80-460 Gdańsk

Niesie pomoc szybko i profesjonalnie.

Niesie pomoc szybko i profesjonalnie.

Opinia dodana przez: Marcin Weremjewicz

Przychodnia "Kilińskiego"
ul. Kilińskiego 34
80-452 Gdańsk

Bardzo dokładnie bada , uważnie skupia się na badaniu pacjenta , zaleceńia wyjaśnia , nawiązuje poważny , profesjonalny kontakt z cierpiącym pacjentem

Ortopedzi w Gdańsku