dr n. med. Maciej Piotrowski

Pan dr Maciej to lekarz z powolania. Nigdy nie mialam stycznosci z lekarzem, ktory poswiecil mi tyle czasu przed operacja i po operacji. Ponadto inni lekarze chcieli robic bardziej drastyczne operacje na moim nadgarstku a Pan Maciej zaoferowal inna opcje, ktora dala efekty i sprawnosc nadgarstka jest zaskakujaca. To jest lekarz dla ktorego dobro pacjenta jest wazne na 100%.

Maciej Piotrowski to prawdziwy lekarz z powołania. Miły, empatyczny, prawdziwie troszczy się o dobro pacjenta, jest jedynym lekarzem przy którym czułam się bezpieczna. Posiada ogromną wiedzę Ale nie zapomina podzielić sie z nią z pacjentem. Pięknie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Polecam w 100%"

Pan doktor lekceważąco potraktował moje dolegliwości związane ręka (stan zapalny widoczna opuchlizna i towarzyszący ból). Zalecenia P. doktora to okłady z lodu, rehabilitacja i maść przeciwbólowa. Towarzyszący ból ręki zmusił mnie do szukania pomocy u innego ortopedy, który zlecił badania- okazało się że mam zakrzepice żył.

Osoba pełna ciepła,kompetentna ,super fachowiec.Opinie znajomych w samych superlatywach.Ja jestem bardzo zadowolona i polecam innym fachowośc tego specjalisty.

Lekarz na "piątkę". Pomocny, otwarty, cierpliwy, a co najważniejsze - fachowiec. Pozdrawiam i szczerze polecam.

Pozdrawiam i szczerze polecam.

Super dobry specjalista.polecam każdemu.

Super dobry specjalista.polecam każdemu.

Jak wszystko idzie zgodnie z jego planem ,to jest ok.Jak zaczynają sie problemy,z którymi sobie nie radzi,umywa ręce.