lekarz Maciej Laskowski

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Znakomity lekarz. Rzeczowy, kompetentny, bardzo życzliwy pacjentowi. Stawia bardzo trafne diagnozy i proponuje zabiegi najlepsze dla pacjenta. Kompleksowe leczenie, operacja i opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie. Wszystko jest na medal: współpracujący podczas operacji lekarze, pielęgniarki, wyposażenie sali operacyjnej i pooperacyjnej, a także staranna opieka doktora Laskowskiego w dłuższym okresie po zakończeniu zabiegu. Rekomenduję dr Laskowskiego jako najlepszego ortopedę w Trójmieście.

Leczę się u dr Macieja Laskowskiego od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony z jakości jego usług, w tym dbałości o pacjenta i otwartości na jego problemy, a także szybkości organizowania potrzebnych badań. Będę nadal leczyć się u niego bo to doskonały ortopeda. Szczerze polecam go wszystkim osobom z problemami ortopedycznymi.

MIAŁAM ROBIONĄ ARTROSKOPIĘ KOLANA TRZY LATA TEMU. DO TEJ PORY( ODPUKAĆ)JEST OK I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. PRAGNĘ ZAUWAŻYĆ,ŻE PRZED ARTROSKOPIĄ MIAŁAM OGROMNE PROBLEMY NIE TYLKO Z PRZYSIADEM CZY KLĘKIEM, ALE NAWET Z CHODZENIEM. TERAZ CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE I NIE NARZEKAM NAWET NA ZMIANĘ POGODY. GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA LASKOWSKIEGO. P.S. PANIE DOKTORZE JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ SATYSFAKCJI Z WYKONYWANEGO ZAWODU. NIECH DALEJ PRZYNOSI PAN LUDZIOM ULGĘ W CIERPIENIU.POZDRAWIAM SERDECZNIE:-)

Bardzo dobry lekarz W marcu tego roku doznałam urazu stawu kolanowego. Po wizycie u dr Laskowskiego okazało się, że mam zerwane więzadło krzyżowe przednie. Dr błyskawicznie podjął decyzje o zakwalifikowaniu mojego stawu do rekonstrukcji ACL. Obecnie jestem już po zabiegu, wszystko się udało i dzięki rehabilitacji powoli zaczynam wracać do normalnego funkcjonowania. Uważam, że nie mogłam trafić w lepsze ręce. Serdecznie polecam wszystkim, którzy borykają się z problemami natury ortopedycznej. Ponadto jest to sympatyczny lekarz, dla którego pacjent, to także zwykły człowiek. Bardzo dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił.

Bardzo dobry lekarz

Od czerwca jestem pacjentką p. dr Macieja Laskowskiego, u którego leczę zwichnięty staw barkowy wraz ze złamaniem kości ramiennej. Pan Doktor to pełny profesjonalizm, doskonały lekarz i fantastyczny człowiek. Natychmiast postawił trafną diagnozę i już po 5 tygodniach unieruchomienia kończyny skierował mnie na rehabilitację do bardzo dobrego specjalisty, dzięki czemu bark mój jest w dużym zakresie ruchowym. Gdyby nie Pan Doktor moja ręka byłaby całkowicie niesprawna i nie funkcjonalna. I co tu więcej dodać :PIĘKNE DZIĘKI PANIE DOKTORZE !!! Przywraca Pan wiarę w lekarzy. Gorąco polecam p. dr Macieja Laskowskiego i takich lekarzy życzyłabym wszystkim !!! Nina, 06.09.2010

Ja mam mieszane uczucia co do niego. Najpierw był zachwyt z naszej strony, z czasem entuzjazm opadał. Drogi jak diabli i tylko pierwsza nasza wizyta była dłuższa, z tłumaczeniem choroby i leczenia. Teraz wizyta trwa pięć minut, kasę bierze i natychmiast nas spławia.

dziecko 6 lat po powaznym złamaniu reki. diecko miało iśc do kontroli w cigagu 5-7 dni doktor laskowski powiedzial ze absolutnie dziecka nie przyjmnie bo do niego trzeba przyjsc o 5 rano nadmienie tu ze mam tez 5 letniego syna z ktorym mósiałam isc w tym samym dniu do chirurga dzieciecego w innej przychodni i po tej wizycie ktora odbyła sie i tak o wczesniejszej godzinie pojechalam do doktora laskowskiego z prosba o pzryjecie mi 6 let iego syna. mało tego z wyrzutem powiedzial że nawet nie wie jak ma to dziecko leczyc bo nie mam zdjecia ze szpitala. masakra ten lekarz to jakas wielka porazka . Ja byłam z wizyta na nfz może gdybym poszła prywatnie i zapłaciła doktor przyjał by mnie z otwartymi rekami!!!! nikomu nie polecam tego lekarza!!!!

Osiem miesięcy trwało moje leczenie u Pana Dr. Miałem dość poważne złamanie goleni składane zespoleniem zewnętrznym. Pan Laskowski jako jedyny lekarz w Trójmieście nie zrobił "dużych oczu" na widok mojej nogi. Wizyty kontrolne odbywały się co miesiąc. Informacje przekazywane były w sposób prosty i rzetelny. Podejście do pacjenta rewelacyjne a przede wszystkim szczere, idzie się dogadać w każdej kwestii. Wyjęcie "śrubek" udało się zrobić na NFZ za co jestem bardzo wdzięczny. Gorąco polecam.

Dr Maciej Laskowski to wspaniały ortopeda-traumatolog. Ma "złote ręce" i doskonałe, wręcz idealne podejście do pacjenta. Jest miły, życzliwy, kontaktowny, potrafi szczerze porozmawiać z pacjentem o chorobie, o sposobach leczenia, wytłumaczyć wszystko od "A do Z", no i oczywiście poprowadzić leczenie, w które angażuje się całym sercem. Do dr M.Laskowskiego trafiłem po wyjątkowo fatalnym wypadku sportowym i dzięki jego wszechstronnej pomocy (m.in. nadzorem nad leczeniem, organizowaniem przeróżnych badań i kierowaniem późniejszą rehabilitacją) wróciłem do zdrowia. Szczerze polecam tego lekarza! Krzysztof K. kledzik.webpark.pl banita@pro.wp.pl

Krzysztof K.
kledzik.webpark.pl
banita@pro.wp.pl

Bardzo dobry specjalista!!! Już po pierwszej wizycie postawił diagnozę uszkodzonego stawu kolanowego i natychmiast zorganizował zabieg. Na drugi dzień byłam operowana w Szpitalu Studenckim gdzie wraz z dr Czerwińskim doprowadzili moje kolano do porządku. Bardzo dobre podejście do pacjenta... konkretnie i rzeczowo. Bardzo dziekuję i polecam wszystkim!!