lekarz Maciej Laskowski

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Bardzo dobry lekarz W marcu tego roku doznałam urazu stawu kolanowego. Po wizycie u dr Laskowskiego okazało się, że mam zerwane więzadło krzyżowe przednie. Dr błyskawicznie podjął decyzje o zakwalifikowaniu mojego stawu do rekonstrukcji ACL. Obecnie jestem już po zabiegu, wszystko się udało i dzięki rehabilitacji powoli zaczynam wracać do normalnego funkcjonowania. Uważam, że nie mogłam trafić w lepsze ręce. Serdecznie polecam wszystkim, którzy borykają się z problemami natury ortopedycznej. Ponadto jest to sympatyczny lekarz, dla którego pacjent, to także zwykły człowiek. Bardzo dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił.

Bardzo dobry lekarz

Gdybym nie doświadczyła, to bym nie poleciła. Budzi zaufanie wszystkim, co sobą reprezentuje, postawą, zaangażowaniem, kontaktem interpersonalnym, możliwością dojazdu do pacjenta, miłym usposobieniem. W tak miłej atmosferze i z perfekcją to można nawet chorować. Polecam ze 100% pewnością!

Od czerwca jestem pacjentką p. dr Macieja Laskowskiego, u którego leczę zwichnięty staw barkowy wraz ze złamaniem kości ramiennej. Pan Doktor to pełny profesjonalizm, doskonały lekarz i fantastyczny człowiek. Natychmiast postawił trafną diagnozę i już po 5 tygodniach unieruchomienia kończyny skierował mnie na rehabilitację do bardzo dobrego specjalisty, dzięki czemu bark mój jest w dużym zakresie ruchowym. Gdyby nie Pan Doktor moja ręka byłaby całkowicie niesprawna i nie funkcjonalna. I co tu więcej dodać :PIĘKNE DZIĘKI PANIE DOKTORZE !!! Przywraca Pan wiarę w lekarzy. Gorąco polecam p. dr Macieja Laskowskiego i takich lekarzy życzyłabym wszystkim !!! Nina, 06.09.2010

Bardzo dobry specjalista!!! Już po pierwszej wizycie postawił diagnozę uszkodzonego stawu kolanowego i natychmiast zorganizował zabieg. Na drugi dzień byłam operowana w Szpitalu Studenckim gdzie wraz z dr Czerwińskim doprowadzili moje kolano do porządku. Bardzo dobre podejście do pacjenta... konkretnie i rzeczowo. Bardzo dziekuję i polecam wszystkim!!

Dr Maciej Laskowski to wspaniały ortopeda-traumatolog. Ma "złote ręce" i doskonałe, wręcz idealne podejście do pacjenta. Jest miły, życzliwy, kontaktowny, potrafi szczerze porozmawiać z pacjentem o chorobie, o sposobach leczenia, wytłumaczyć wszystko od "A do Z", no i oczywiście poprowadzić leczenie, w które angażuje się całym sercem. Do dr M.Laskowskiego trafiłem po wyjątkowo fatalnym wypadku sportowym i dzięki jego wszechstronnej pomocy (m.in. nadzorem nad leczeniem, organizowaniem przeróżnych badań i kierowaniem późniejszą rehabilitacją) wróciłem do zdrowia. Szczerze polecam tego lekarza! Krzysztof K. kledzik.webpark.pl banita@pro.wp.pl

Krzysztof K.
kledzik.webpark.pl