Lekarze Ortopeda Gdańsk

Traumatolog, Ortopeda

Medicus
Opolska 8
80-395 Gdańsk

Gratulować dziękować to mało Najpiękniejsze kwiaty nic nie znaczą Trzeba pojąć całą głębię tej służby Lekarskiej codzienną pracę. Niestrudzona, choć bardzo zmęczona Własnym życiem i chorych sprawami Zawsze służyć ludziom gotowa Słowa swoje pokrywa czynami. Bez lekarzy niewiele znaczymy I żyć trudno było by nam też. Bez pomocy pani Ilony Dla pani poświęcam ten wiersz Dla pani radość i słońce sierpniowe Deszcz sierpniowy, zapach kwiatów i liść To pani Ilonka ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Marek Chrzanowski

swietokrzyska
Gdańsk

Lekarz dobry diagnosta. Powsciagliwy, uprzejmy i profesjonalny. Zanim podejmie decyzje, dokładnie bada i analizuje sytuacje zdrowotna. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: jolanta

dr n. med. Adam Lorczyński

Traumatolog, Ortopeda

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Legionów 58 lok. 1
80-444 Gdańsk

W imieniu całej „siódemki” pacjentów operowanych w dniu 14 listopada br.r., serdecznie dziękuję i składam wyrazy szacunku za profesjonalizm i podejście do pacjenta

dr n. med. Lucjan Samson

mediart
80-298 Gdańsk

Złote ręce doktora. Niezwykle profesjonalny, wyrozumiały i słowny. Polecam również dla sportowców. Kompleksowe podejście, nawet przy bardzo skomplikowanych przypadkach.
Opinia dodana przez: Filip

lekarz Cezary Bednarski

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Czekam na zabieg u Pana doktora,po wstępnej wizycie odniosłam bardzo dobre wrażenie,mam nadzieję że na koniec dołączę do grona zadowolonych pacjentów, trzymajcie kciuki 🙂
Opinia dodana przez: Maria Wegner

Maciej Pawlak

wojewódzki szpital im. kopernika
Al. Gen. J. Hallera 233A
80-502 Gdańsk

Rewelacyjny lekarz.Pełna kultura połączona z wiedzą, praktyką i skutecznością medyczną. Polecam i jeszcze raz polecam. Sylwia

dr n. med. Tomasz Mazurek

Chirurg ogólny, Ortopeda

Gdańsk

Najbardziej trafne słowa które opisują pana Doktora to Anioł Stróż małych pacjentów na oddziale Ortopedii w szpitalu Copernicus w Gdańsku. Pan Doktor Tomasz uratował lewą rękę mojego 12 nastoletniego synka przed kalectwem na które byłby skazany przez niekompetencę dwóch lekarzy ortopedów z przychodni Świętokrzyskiej w Gdańsku którzy po kilku kontrolach RTG nie zauważyli iż kość mojego dziecka po repozycji w rażący sposób źle się zrasta..Dzięki panu Doktorowi oraz całemu zespołowi ...
Opinia dodana przez: Dominik Copernicus

lekarz Maciej Laskowski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Biwakowa 5 pok. 15
80-299 Gdańsk

Doskonały lekarz, diagnoza rzeczowa i trafna, wybór leczenia zawsze dostosowany do wieku i kondycji pacjenta. Leczenie jest kompleksowe, bo nie ogranicza się tylko do wizyty w gabinecie, lecz pan Maciej organizuje wszelkie dodatkowe badania, zabiegi i usługi konieczne do leczenia i rehabilitacji pacjenta. Wierzę mu całkowicie i z pełnym zaufaniem oddaję się w Jego ręce.
Opinia dodana przez: GSK
ZŁAMANIE NASADY BLIŻSZEJ KOŚCI RAMIENNEJ Lekarz w sposób rzeczowy, używając terminologii zrozumiałej dla pacjenta, wytłumaczył mi na czym polega złamanie; przedstawił plan leczenia w krótkiej (kilkutygodniowej) i długiej (kilkumiesięcznej) perspektywie czasowej; przedstawił alternatywne formy leczenia. Na każde z zadanych pytań udzielił jasnej i wyczerpującej odpowiedzi, słuchał uważnie. Doktor wykazał się dużą cierpliwością i zrozumieniem. Bardzo dziękuję Doktorowi Gawrońskiemu za kompleksową pomoc!
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Piotr Sieliwończyk

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Do dr trafiliśmy w 3 tygodniu życia naszej córki. Pan dr Sieliwończyk postawił diagnozę: obustronna dysplazja typu IV. Już na pierwszej wizycie dr dopasował córce rozwórkę Koszli. Rozwórka była bardzo uciążliwa w codziennej pielęgnacji dziecka, było trzeba przywyknąć do nowej sytuacji- także w przypadku karmienia piersią. Leciały kolejne tygodnie, a efekt był przy każdej kontroli oszałamiający. Na każdej kontroli dr Sieliwończyk poświęcał nam dużo czasu, tłumacząc dokładnie to co przedstawiały ...
Opinia dodana przez: Joanna
Lekarz, Lekarz, Lekarz. Doświadczony ale nie rutyna. Z ogromną wiedzą i estymą podchodzi do problemów pacjenta. W kontakcie, bezpośredni, wykazujący zrozumienie i wolę autentycznej pomocy pacjentowi..
Opinia dodana przez: Urszul Tyszko

dr n. med. Maciej Piotrowski

Pomorskie Centrum Traumatologii Gdańsk, Oddz. Chir Ręki
SOPMED Sopot, STARMED Gdynia, BIK-MED Puck
Gdańsk

Pan dr Maciej to lekarz z powolania. Nigdy nie mialam stycznosci z lekarzem, ktory poswiecil mi tyle czasu przed operacja i po operacji. Ponadto inni lekarze chcieli robic bardziej drastyczne operacje na moim nadgarstku a Pan Maciej zaoferowal inna opcje, ktora dala efekty i sprawnosc nadgarstka jest zaskakujaca. To jest lekarz dla ktorego dobro pacjenta jest wazne na 100%.
Opinia dodana przez: Malgorzata
Pan doktór zdiagnozował mój problem z szyją i uwolnił mnie od potwornego bólu w czasie 15-to minutowej wizyty. Potem dowiedziałam się, że też wyprowadził moją szwagierkę ze złamania nogi. Jestem naprawdę wdzięczna i gorąco polecam pana doktora wszystkim cierpiącym na ostry ból stawów lub mięśni.

lekarz Jarosław Cichy

Jaśkowa Dolina 105 lok. 268
80-288 Gdańsk

Trafiłem do tego lekarza z córką, która była w okresie dojrzewania i skarżyła się na bóle kolan.Zostaliśmy skierowani do państwowej placówki służby zdrowia przy Al. Zwycięstwa, gdzie p. doktor miał dyżury. Podczas badania lekarz zajął się córką życzliwie i troskliwie a następnie stwierdził, że córkę czeka operacja kolan. Kiedy zobaczył minę mojej zbladłej małżonki dodał, że to schorzenie można jednak leczyć zastrzykami niedostępnymi "na ubezpieczenie". Na "szczęście" pan doktor zaproponował ...

lekarz Wojciech Marks

Chirurg ogólny, Ortopeda

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia. Nie trzeba zadawać pytań. Zdecydowanie polecam.

dr n. med. Andrzej Smoczyński

Partyzantów 49b
Gdańsk

Prawie 3 godziny czekania!! tylko po to by dowiedziec sie ze nic mi nie jest!! mam problem z palcem u jednej stopy,ktory byl kiedys złamany i widocznie zle sie zrosl. poza adidasami odczuwam ogromny ból przy chodzeniu!! podwija mi sie on pod siebie a kosć strasznie obciera,w szpilkach nie wytrzymam nawet 2 minut!! musze kupowac buty o rozmiar wieksze! na co doktor ze nikt mi nie kaze chodzic w szpilkach.ze ...

Krzysztof Kolarz

Gabinet lekarski
80-350 Gdańsk

Takich lekarzy jak pan doktor to juz nie ma. Może gdzies sie jacys uchowali?Holdujac zasadom Hipokratesa wciąż dąży tą drogą.Panie doktorze bardzo Panu dziękuuuuję!!!!!!!!
Opinia dodana przez: aniela sidorowicz
jestem po złamaniu dwóch kości podudzia i stawu skokowego .W szpitalu zrobili mi Repozycję był to zabieg wykonywany pod całkowitą narkozą obudziłam się z gipsem pod samą pachwinę .Po wyjściu ze szpitala na 4,05 m-c trafiłam po'' opiekę'' do lekarza ,po każdej wizycie wychodząc z gabinetu byłam roztrzęsiona ,nigdy nie spojrzał na moją nogę, po zrobieniu rendgenu nigdy nie usłyszłam czy są zmiany ,czy dobrze się zrasta wręcz na moje ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr Marek Młodzianowski

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka
Gdańsk

Wspaniały, kompetentny, super fachowiec, bardzo miły, uśmiechnięty, diagnoza 100%. Tłumaczy dokładnie, zrozumiale. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Jacek Szostakowski

Gdańsk

Jeżeli ktoś mierzy kompetencje lekarza wg tego czy jest miły, to wyraźnie pomylił gabinety, radzę udać się do kabaretu, tam jest miło i śmiesznie. Lekarza ocenia się wg wiedzy i kompetencji a te walory posiada dr J. Szostakowski.Jest to niezwykle wspaniały ortopeda i oby więcej takich w naszych gabinetach.Dziękuję za to, że mogę się u Pana leczyć
Opinia dodana przez: Iwonna