dr n. med. Piotr Sieliwończyk

Ortopeda

Do dr trafiliśmy w 3 tygodniu życia naszej córki. Pan dr Sieliwończyk postawił diagnozę: obustronna dysplazja typu IV. Już na pierwszej wizycie dr dopasował córce rozwórkę Koszli. Rozwórka była bardzo uciążliwa w codziennej pielęgnacji dziecka, było trzeba przywyknąć do nowej sytuacji- także w przypadku karmienia piersią. Leciały kolejne tygodnie, a efekt był przy każdej kontroli oszałamiający. Na każdej kontroli dr Sieliwończyk poświęcał nam dużo czasu, tłumacząc dokładnie to co przedstawiały obrazy usg a także omawiał w jaki sposób powinniśmy postępować z dzieckiem. Po dwóch miesiącach dr odstawił rozwórkę, gdyż leczenie zakończyło się sukcesem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt u p. dr Sieliwończyka, polecamy z całego serca, gdyż to jest najlepszy specjalista od bioderek dziecięcych!

Najlepszy lekarz specjalista na jakiego w życiu trafilam nikt nigdy nie poświecił mi i mojemu dziecku tyle czasu ciepla i rzetelnej wiedzy co Pan Sieliwończyk odradzam wizyty u innych specjalistow bynajmniej na terenie Gdańska, potrafią zrobić wiele zlego

To nie jest Lekarz. To Geniusz w najczystszej postaci. I dziecięcy Anioł. Przez ciemnogrodzką postawę pediatry, trafiliśmy do doktora, gdy nasza Córeczka skończyła cztery i pół miesiąca. Jej prawy staw biodrowy był w katastrofalnym stanie. Najprawdopodobniej dysplastyczne jedynie w momencie narodzin biodro, z upływem kolejnych miesięcy zdążyło ulec zwichnięciu. Pan Doktor zakwalifikował jego stan do typu IIIb. Jednym, precyzyjnym ruchem, nastawił Michalince zwichnięty staw, zainstalował rozwórkę Koszli i słowami ciepłymi, a jednocześnie popartymi naukowym i praktycznym doświadczeniem, napełnił nas optymizmem. Dogłębnie odpowiedział na wszystkie nasze pytania, wątpliwości, obawy. Objaśnił medyczne niuanse, cierpliwie i rzeczowo. Koleją wizytę ustawił tak, byśmy nie musieli czekać w poczekalni. Nasz Maleńtas jest w najlepszych rękach! Przed Nią kilka trudnych miesięcy. Wierzę głęboko, że pod opieką Pana Doktora, człowieka powołanego do tego, by przywracać zdrowie małym pacjentom, bioderko Michasi ulegnie całkowitej korekcie i za rok pójdziemy do Pana Doktora we troje: uściskać i podziękować.

Lekarz został mi polecony w szpitalu, w którym rodziłam. Jest bardzo sympatyczny i zdaje się ma wymaganą wiedzę z zakresu swojej specjalizacji, natomiast pozostawia wiele do życzenia miejsce, w którym przyjmuje małych pacjentów. Uważam, że najwyższy czas pobierając spore opłaty za wizytę zainwestować w nowy gabinet, choćby przez sam szacunek dla Pacjenta!Dodatkowo fatalna obsługa w "recepcji", o pani umawiającej wizyty słyszałam już wcześniej, jej brak kultury, opryskliwość przeszła już do legendy! Niestety sama ostatnio przekonałam się, próbując umówić moje dziecko na wizytę do pana doktora. Czy tak trudno powiedzieć: dzień dobry, do widzenia i nie odkładać słuchawki zanim pacjent nie skończy pytania??

Dzisiaj byliśmy na usg stawów biodrowych z 2,5 miesięczną Zosią i pan doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. U innego lekarza, na pierwszym usg dowiedzieliśmy się tylko, że dziecko ma dysplazję i należy je zapakować w szynę. Dzisiaj pan doktor wszystko wyjaśnił, pokazał, opisał i jeszcze żartował. Okazało się, że dysplazji nie ma, a jedynie trzeba zastosować profilaktykę. Wyszliśmy z gabinetu w pełni doinformowani, z planem działania i mnóstwem wskazówek. Zosia nawet nie płakała. Podejście do dzieci i rodziców wspaniałe. Polecam!

REWELACYJNY CZŁOWIEK , WYBITNY SPECJALISTA , PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA I RODZICÓW. ZNAJDZIE CZAS DLA KAŻDEGO, MOJE DZIECKO MIAŁO ZNACZNĄ DYSPLAZJĘ BIODRA, DZIĘKI P. PIOTROWI MAMY ZDROWE DZIECKO. POMAGAŁ NAM PRZEJŚĆ DŁUGI OKRES LECZENIA, WSPIERAŁ PRZY KAŻDEJ WIZYCIE, ZAWSZE SŁUŻYŁ POMOCĄ W ROZMOWACH TEL. ORAZ ZNALAZŁ CZAS MIĘDZY PACJENTAMI BY USTAWIĆ WŁAŚCIWIE SZYNĘ, KTÓRA WYMAGAŁA CZĘSTEJ REGULACJI. POLECAM!

Czemu słaby w radiologii?????? my także u niego bylismy i mam nadzieje że postawił dobrą djagnoze.

pan doktor bardzo przyjemnie przyjoł mnie i moję córkę jest bardzo troskliwy nigdy nawet na minutę nie zostawiał pacjęta bardzo dokładnie opisał wszystko nie jest naczągaczem gdyż sam ostrzegał że nie mamy dać namówić się na zakup butów lecz tylko wkładek

Bardzo dokładnie i kompleksowo bada pacjenta, wykonuje szereg porównań i sugeruje określone działania. Wszystkie rady pana doktora zastosowaliśmy (chodziło o syna) i na dobre mu to wyszło. Niestety nie potwierdził naszych podejrzeń co do osteoporozy dziecięcej, a co się jednak okazało prawdą. No niestety na podstawie samych zdjęć nie mógł tego stwierdzić - jeśli więc kotś ma podobne podejrzenia to niech idzie niezwłocznie na badanie densynometryczne, nawet prywatnie.

Rewelacyjne podejście do dzieci. Wybitny specjalista w swej dziedzinie.

Rewelacyjne podejście do dzieci. Wybitny specjalista w swej dziedzinie.