dr n. med. Piotr Sieliwończyk

niestety usg bioderek wykonane nie poprawnie moze i ortopeda jest dobrym ale usg u mojego dziecka wykonane do bani:(

To nie jest Lekarz. To Geniusz w najczystszej postaci. I dziecięcy Anioł. Przez ciemnogrodzką postawę pediatry, trafiliśmy do doktora, gdy nasza Córeczka skończyła cztery i pół miesiąca. Jej prawy staw biodrowy był w katastrofalnym stanie. Najprawdopodobniej dysplastyczne jedynie w momencie narodzin biodro, z upływem kolejnych miesięcy zdążyło ulec zwichnięciu. Pan Doktor zakwalifikował jego stan do typu IIIb. Jednym, precyzyjnym ruchem, nastawił Michalince zwichnięty staw, zainstalował rozwórkę Koszli i słowami ciepłymi, a jednocześnie popartymi naukowym i praktycznym doświadczeniem, napełnił nas optymizmem. Dogłębnie odpowiedział na wszystkie nasze pytania, wątpliwości, obawy. Objaśnił medyczne niuanse, cierpliwie i rzeczowo. Koleją wizytę ustawił tak, byśmy nie musieli czekać w poczekalni. Nasz Maleńtas jest w najlepszych rękach! Przed Nią kilka trudnych miesięcy. Wierzę głęboko, że pod opieką Pana Doktora, człowieka powołanego do tego, by przywracać zdrowie małym pacjentom, bioderko Michasi ulegnie całkowitej korekcie i za rok pójdziemy do Pana Doktora we troje: uściskać i podziękować.

pan doktor bardzo przyjemnie przyjoł mnie i moję córkę jest bardzo troskliwy nigdy nawet na minutę nie zostawiał pacjęta bardzo dokładnie opisał wszystko nie jest naczągaczem gdyż sam ostrzegał że nie mamy dać namówić się na zakup butów lecz tylko wkładek

REWELACYJNY CZŁOWIEK , WYBITNY SPECJALISTA , PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA I RODZICÓW. ZNAJDZIE CZAS DLA KAŻDEGO, MOJE DZIECKO MIAŁO ZNACZNĄ DYSPLAZJĘ BIODRA, DZIĘKI P. PIOTROWI MAMY ZDROWE DZIECKO. POMAGAŁ NAM PRZEJŚĆ DŁUGI OKRES LECZENIA, WSPIERAŁ PRZY KAŻDEJ WIZYCIE, ZAWSZE SŁUŻYŁ POMOCĄ W ROZMOWACH TEL. ORAZ ZNALAZŁ CZAS MIĘDZY PACJENTAMI BY USTAWIĆ WŁAŚCIWIE SZYNĘ, KTÓRA WYMAGAŁA CZĘSTEJ REGULACJI. POLECAM!

Szczerze polecam, dzięki niemu moja córeczka ma zdrowe nóżki

Szczerze polecam, dzięki niemu moja córeczka ma zdrowe nóżki

Świetny specjalista, bardzo dobre podejście do dziecka i do rodziców. Wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Otwarty, serdeczny i uprzejmy. Szczerze polecam.

profesjonalne podejście do pacjenta, wyczerpujące wskazówki postępowania z dzieckiem pomimo natłoku pacjentów i presji czasu

Lekarz z powołania. Poza kompetencjami ma także odpowiednie podejście do dziecka jak i nieco zdenerwowanego rodzica. bo np. dla mnie każda wizyta u lekarza jest stresująca. Dr to potrafi rozładować. Poa tym w przystępny sposób tłumaczy to robić z dzieckiem, żeby było ok. Gorąco POLECAM.

Dzisiaj byliśmy na usg stawów biodrowych z 2,5 miesięczną Zosią i pan doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. U innego lekarza, na pierwszym usg dowiedzieliśmy się tylko, że dziecko ma dysplazję i należy je zapakować w szynę. Dzisiaj pan doktor wszystko wyjaśnił, pokazał, opisał i jeszcze żartował. Okazało się, że dysplazji nie ma, a jedynie trzeba zastosować profilaktykę. Wyszliśmy z gabinetu w pełni doinformowani, z planem działania i mnóstwem wskazówek. Zosia nawet nie płakała. Podejście do dzieci i rodziców wspaniałe. Polecam!

Trafiłam do tego lekarza gdy córeczka miała już 7-cy, więc trochę późno ale w tej chwili z bioderkiem jest ok, a więc bardzo polecam