lekarz Wojciech Marks

Chirurg ogólny, Ortopeda

Wspaniały lekarz poświęca maksymalnie czas na wytłumaczenie pacjentowi jego dolegliwości cierpliwy przy tym bardzo sympatyczny .Bardzo trudno dostać się do niego na wizytę .Szczerze polecam tego znakomitego specjalistę

Bardzo dobry specjalista, żeby nie powiedzieć że najlepszy. Jedyny lekarz do którego mam 100% zaufania. Bardzo szybko postawił diagnozę. Odpowiada szczegółowo na wszystkie zadane pytania. Cierpliwy i bardzo chcący pomóc. W dodatku bardzo ciepły i sympatyczny człowiek o wielkim sercu. Fantastyczne poczucie humoru, dzięki któremu człowiek nie przejmuje się chorobą, również z uwagi na to, że odczuwalnym jest fakt, iż jest się w dobrych rękach. Świetny lekarz, który doskonale wie jak leczyć.