lekarz Wojciech Łapuć

2,1
1,7
2,4
2,1

Jedyne co mogę powiedzieć to brak kompetencji! Nieumiejętność stawiania diagnozy przez niedopatrzenie niby! Wyszłam z gabinetu głupsza niż weszłam...

Zdecydowanie odradzam tego "lekarza" !!! Przyznał się że popełnił kardynalny błąd w badaniu w efekcie czego zmarła moja mama (54l.) Wiem o innych przypadkach błędów tego pana nawet w mojej dalszej rodzinie więc nie był to incydentalny "wypadek". Badanie tego pana jest przeprowadzane na odczepne tzw. dwie minuty i po sprawie :( P.S Pacjenci !! jeżeli nie chcecie mieć zniszczonego zdrowia to błagam nie korzystajcie z usług tego pseudo-lekarza !!

Zdecydowanie odradzam tego "lekarza" !!!

Jestem bardzo zadowolona, wszystko wytłumaczył z dużą cierpliwością i z poczuciem humoru. Kompetentny, miły uprzejmy. POLECAM TEGO LEKARZA

Ma specyficzne poczucie humoru, które nie każdy musi rozumieć, jednak jest to lekarz godny polecenia

Właśnie wracam od pana dok. łapuć- gdzie pan doktor przeprowadziła ze mną rozmowę cytuję " co pani z tym chłopem robi ,ze tylko jedno dziecko , chłop to jest po to, by babie robić dobrze" najgorsza wizyta u lekarza w moim życiu .

najgorsza wizyta u lekarza w moim życiu .

W innym gabinecie usg małem więcej czsu na rozebranie i ubranie niż tu cała wizyta

Radziłbym zobaczyć co ten przyjaciel kleru wyprawia . Taki najgorszy typ człowieka wielki katolik, a grzecznie mowiąc niszczy ludzi. Radziłbym sprawdzić przed wizytą u niego czym sie zajmuje poza medycyna.

Bardzo miły i kompetetny lekarz polecam bardzo !!!

Bardzo miły i kompetetny lekarz polecam bardzo !!!

Bardzo sympatyczny lekarz.Polecam go wszystkim.Byłam bardzo zdenerwowania wizytą u niego ale nie potrzebnie.Szybko rozluźnił sytuację.Lekarz z poczuciem humoru.Wyjaśni wszystko dokładnie. z czystego serca mogę polecić tego lekarza.Oby więcej takich lekarzy.

z czystego serca mogę polecić tego lekarza.Oby więcej takich lekarzy.