dr n. med. Wojciech Majewski

3,9
3,6
3,5
3,5

To jest jakaś totalna bzdura z tą "kasą"! Czyżby konkurencja pisała takie brednie? Ten doktor nie jest wylewny w słowach, ale bardzo życzliwy, cierpliwy, pomocny. Na pierwszą wizytę zazwyczaj jedzie się i tak prywatnie i płaci się wyznaczoną kwotę , jak innym lekarzom. Jednak ta wizyta jest potrzebna, ponieważ Pan Doktor notuje sobie wszystkie niezbędne informacje dotyczące pacjenta i następna wizyta odbywa się już w Szpitalu na NFZ. Można do niego zadzwonić, odpowiada na smsy. Nie jest niedostępnym bufonem, jak wielu w tej profesji. Mąż jest w trakcie leczenia, ale kontakt do niego i pozytywną opinię o nim poznałam od Panów, będących jego pacjentami, których wyleczył z raka prostaty.

Godny polecenia, w kontakcie bezpośrednim małomówny, ale potrafi obiektywnie przedstawić procedury medyczne, nie robi przedwczesnych nadziei, proponowana, wybrana metoda leczenia sprawdziła się. Rok po rozpoczęciu radioterapii celowanej, poza niewielkimi objawami choroby popromiennej, czuję się dobrze, wyniki laboratoryjne są rewelacyjne, myślę, że dzięki Niemu żyję. Nie wyciąga "kasy" jak ktoś wcześniej napisał!!!

Wszystkich ostrzegam przed tym pseudo lekarzem! Niby onkolog a nie zauważył u mnie nowotwora złośliwego z którym chodziłam ok. 2 lat...robił mi podstawowe badania, a na moje ubolewania związane z coraz większym bólem nie reagował... Straciłam życie. A tak bardzo chcę żyć... Nie dajcie się zwieść, nie leczcie się u tego pseudo doktora. Wszystkich ostrzegam!

Doskonały lekarz, profesjonalista, oby takich wiecej.Polecam innym.

Doskonały lekarz, profesjonalista, oby takich wiecej.Polecam innym.

Odpowiedzialny, cierpliwy, zasługuje na wyróznienie

Odpowiedzialny, cierpliwy, zasługuje na wyróznienie

Wspaniały specjalista. Wyrozumiały. Podchodzi indywidualnie do pacjenta. Warty polecenia

Porażka, nikomu nie polecam. Kasa, kasa, kasa.

Porażka, nikomu nie polecam. Kasa, kasa, kasa.

Stanowczo nie polecam!!! Wizyta u niego to jakaś wpadka, o ktróej chce zapomnieć.