dr n. med. Wojciech Martula

Urolog

3,4
3,4
3,2

Pan doktor Martula jako urolog może jest dobrym lekarzem ale jako chirurg ? Robił mi prosty zabieg ale trzy razy mnie ciął. Za pierwszym razem odpowiedział.: "już ma być dobrze " Nie było. za drugim razem historia się powtórzyła " Jest dobrze " Nie było. I tak trzy razy.Pytałem za każdy razem "P. Doktorze, wszystko jest dobrze ? " Oczywiście,inaczej nie mógłbym panu spojrzeć w oczy " . I co ? Bylem u innego urologa, byłem w jednej z klinik na konsultacjach i usłyszałem zawsze jedno pytanie: Kto tak panu spieprzył ten zabieg ? Czy ten lekarz był w stanie normalnym ? Pytałem Pana doktora czy ten zabieg jest refundowany ? Odpowiedż: NIE. Więc w sumie te trzy zabiegi kosztowały mnie 3 tys zł ( pierwszy 800 zł, drugi - 1400 zł a trzeci - " poprawię to panu za pół ceny " czyli zapłaciłem 600 zł, oprócz tego za wizyty kontrolne po każdym zabiegu (sic.) po 100 zł. Stanowczo nie polecam zabiegów chirurgicznych u tego PANA. PS. Okazuje się że tego typu zabiegi są refundowane. Moja opinia dotyczy dr Martuli jako CHIRURGA nie UROLOGA.

Pani Aneto, wcześniej operował Panią inny urolog z Jeleniej Góry, ja uratowałem Pani życie. Taka jest prawda.

Byłam operowania przez Pana "doktora" w 2008r w Jeleniej Górze za czasów jego nieszczęsnej kadencji kiedy to był ordynatorem.Nie wiem skąd te dobre opinię na jego temat ja nie powinnam być wogóle operowania jednak on się uparł pokroił mnie kamienie zostawił ,przeciął zdrowy przewód moczowy i zszył.Przez Pana pseudo doktora 1,5 roku jeździłam po szpitalach a teraz czeka mnie usunięcie nerki.Na szczęście po tamtej operacji dyrekcja szpitala przejrzała na oczy i odprawili go z kwitkiem.

Fajny lekarz miło i konkretnie się z nim rozmawia. Podczas badania człowiek nie czuje się skrępowany jednak wizyta u Pana Wojtka przebiega w luźnej atmosferze.

wizyta kompletna jestem bardzo zadowolona z prowadzenia mojego taty przez doktora.nie mam duzego doswiadczenia z urologami ale lekarz sprawial dobre wrażenie