lekarz Wojciech Muszyński

2,8
3,3
2,9
2,8

Pan dr Muszyński powinien na studiach medycznych wziąć dodatkowy fakultet kultura i podejście do pacjenta. Z tym panem spotkałam się na oddziale ortopedii w szpitalu w Toruniu. Jego zachowanie było bezszczelne, chamskie i karygodne. Nie potrafił uszanować pacjenta i jego rodziny jak ludzi. Nie polecam nikomu tego pana jako człowieka i lekarza.

Jest wspaniałym lekarzem sympatyczny i uprzeimy operował mnie i jestem bardzo Jest wspaniałym lekarzem a tagże opiekuńczy mam wymienione obydwa biodra i jestem zadowolona gdybym miała przeiść następną operacie napewno byłby to Muszyński i zato bardzo dziekuie zadowolona w

Jest wspaniałym lekarzem sympatyczny i uprzeimy operował mnie i jestem bardzo

zadowolona w

Wspaniały lekarz- mądry,ciepły,życzliwy. Leczył w szpitalu mojego ojca.

Wspaniały lekarz- mądry,ciepły,życzliwy. Leczył w szpitalu mojego ojca.

Cóż no... Może nie był nader miły, acz dużo czasu poświęcił. Wszystko badał dokładnie. Lecz nie podobała mi się jego niepewność.

Do pana dr Muszyńskiego trafiłam na początku stycznia (oczywiście do przychodni NFZ) z urazem kolana. Pan doktor podszedł do mnie bardzo miło i sympatycznie. Chodziłam do dr co tydzień na kontrolę. Przy 3 kontroli dowiedziałam się że niestety muszę mieć zrobioną artroskopię. Po zabiegu pan dr wytłumaczył mi co dokładnie było z moim kolanem, i co mi zrobił, oraz bardzo się interesował stanem zdrowi jak leżałam na oddziale. Dzięki panu doktorowi moje kolano wróciło do sprawności. Polecam gorąco tego ortopedę

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Toruń"?

ulica Podgórna 12
Orvit Clinic