lekarz Wojciech Niczyporowicz

Od 8 tygodnia prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona, jest kompetentny, odpowiada na każde pytanie. A co do sposobu bycia, no cóż, jest specyficzny, ale przecież jak komuś jego poczucie humoru nie odpowiada to jest masa miłych (czasami, aż zbyt miłych) lekarzy w Olsztynie. Do wyboru do koloru.

zdecydowanie polecam tego lakarza. Prowadził moją ciążę od A do Z bez jakichkolwiek zastrzeżeń z mojej strony. Do dziś mogę na niego liczyć w każdej sprawie dot. mojego zdrowia, antykoncepcji i badań.

Lekarz jest bardzo niesympatyczny i niezbyt skory do rozmowy. Stwarza pozory prowadząc rozmowe o niczym. Przepisał mi tabletki, ktore ciesza sie zla opinia, wiedzac, ze przyszlam po to, aby dobral tabletki "idealnie" pod moj oraganizm. Pomijajac ta sytuacje, jest jeszcze jeden minus. Mianowicie jego higienistka, ktora tak samo jak lekarz wypowiada sie lekcewazaco do pacjentki, nie okazujac jej zadnego szacunku. zle wspominam ta wizyte. kolejny lekarz do skleslenia.... czy sa na tym swiecie pozadni fachowcy??

jak dla mnie to dobry lekarz.Bardzo dobrze prowadzi ciąże.Kompetentny i rzeczowy.polecam każdej dziewczynie.

Każdy ma prawo do własnego zdania. Łatwo jest źle ocenić, trudniej zawsze dostrzec jakieś pozytywy. Ja leczę się u tego lekarza już kilka lat i nigdy nie miałam problemów. Jeśli jakiekolwiek występowały, lekarz potrafił im zaradzić. Od pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie, poświęca naprawdę pacjentce dużo uwagi, wiele czasu poświęca na rozmowę, potrafi dobrze wszystko wyjaśnić, widać, że to mądry, oczytany człowiek. To tyle z mojej strony :)

bardzo jestem nie zadowolona z jego usługi, wyjątkowo nie kompetentny lekarz

bardzo jestem nie zadowolona z jego usługi, wyjątkowo nie kompetentny lekarz