lekarz Wojciech Oczkowski

Świetny, wyrozumialy i komunikatywny doktor. Spokojny, opanowany i ostrożny w działaniu. Wzbudza szacunek i zaufanie pacjenta. Najlepszy specjalista i fachowiec w dziedzinie. Dziękuję

Wiedza zerowa! Nieuprzejmy lekarz liczący ilość a nie jakość. Z wielką łaską podchodzi do pacjenta i chamstwem

Niestety zmarł. Świetny lekarz z wieloletnim stażem i ogromną praktyką oraz wiedzą. Pomógł nam wiele razy ! Od dziecka mnie leczył :( Zawsze słuchał, potrafił łączyć wiele symptomów w całość za jedyne... 30 zł. Tutaj w okolicy nie ma już prócz niego dobrych lekarzy, a jego już nie ma.... Panie doktorze, niech Pan spoczywa w pokoju !

Od dziecka mnie leczył :(

wITAM Bylam u tego pana wedlug mnie to porazka poszlam z bolem silnym to przepisal mi apap i bez zadnych podstaw postawil mi diagnoze poczatek SM po tej wizycie zalamALAM SIE BO JAK MOZNA PATRZAC TYLKO W OCZY POSTAWIC tak brutalna diagnoze nie polecam nikomu ja napewno nigdy juz go nieodwiedze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bolało mnie ucho.Mimo tego,że nie jestem z Wręczycy Wielkiej , dodam,że w ten dzień Pan Oczkowski źle się czuł ,lekarz przyjął mnie beż żadnego ale ! Bardzo wdzięczna jestem za jego delikatność , wyrozumiałość i fachową poradę, za oczyszczenie ucha z ropnia i wypisania stosownego leku!Mimo tego,że musiałam iść do tego lekarza prywatnie jestem zadowolona, ponieważ za to co on zrobił wziął stosownie nie wielkie wynagrodzenie, bo cóż to dziś 30 złw porównaniu z fachowością ?

Bardzo dobry lekarz , człowiek; pełny profesjonalizm

Bardzo dobry lekarz , człowiek; pełny profesjonalizm

WSPANIAŁY FACHOWIEC I DO TEGO SZLACHETNY CZŁOWIEK,POLECAM WSZYSTKIM...

WSPANIAŁY FACHOWIEC I DO TEGO SZLACHETNY CZŁOWIEK,POLECAM WSZYSTKIM...