2,1
2,2
2,2
2,6

Nie polecam! Gburowaty i arogancki, minął się z powołaniem lekarza. Nie zrobił również na mnie dobrego wrażenia jako lekarz- specjalista. Obsługuje pacjentki na minuty.

cudowny lekarz wspanialy fachowiec godny polecenia dzięki jego opiece urodziłam wspaniala coreczke .wcześniej chodziłam do innego lekarza który powiedział ze nie mogę mieć dzieci doktor przeprowadzil badania mnie i mojemu mezowi i okazało się ze jednak mogę mieć dziecko które teraz daje mi wiele radości jestem mu bardzo wdzieczna .naprawdę nie wiem kto tak zle o nim pisze bo na pewno nie była pacjetka

łapówkarz i manipulant! uwaga na tego lekarza, to fakt co wcześniej ktoś tu napisał, wymyśla nieistniejące choroby, straszy pacjentki żeby tylko zaczęły albo dawać mu kasę (co nawet nie sugeruje, ale mówi wprost czego by oczekiwał!) albo chodzić do niego na wizyty prywatne. nigdy w życiu nie spotkałam się z tym żeby ktoś był tak perfidny!

nigdy w życiu nie spotkałam się z tym żeby ktoś był tak perfidny!

polecam wizyta; dokladna, cierpliwy.dokladnie omawia wyniki badan,wszystko tłumaczy,nawet kilka razy,zawsze dostępny telefonicznie.

nie wiem skad niektorzy biora takie kwoty???? to chyba nigdy nie byliscie na wizycie u tego lekarza....pewnie jestescie bogaci i chcecie placic po 300-500 zł i jechac do Lodzi lub sieradza i jeszcze czas i paliwo.....uwazacie ze jak lekarz bierze wiecej za wizyte to jest lepszy? jesli lekarz kieruje do szpitala to jest ku temu powod bo teraz to malo kogo obchodzi powolanie.....np. taka wyfiokowana lala to robi prywate na dyzurach...i to sie nazywa uczciwosc.....ludzie...mniej obludy.... jestem zdegustowana tym ze najezdzacie na czlowieka jak go nawet niektorzy w zyciu na ...

jestem zdegustowana tym ze najezdzacie na czlowieka jak go nawet niektorzy w zyciu na oczy nie widzieliscie......

Lekarz kompletne dno tylko kasa kasa prezenty to go interesuje,wymyśla choroby aby tylko zarobić i do szpitala leżeć tygodniami, powinni go zamknąć.

Lekarz który minął się z powołaniem - powinien nauczać historii w szkole specjalnej... nie da się wogóle wymienić zdań, spytać o szczegóły USG, zero informacji: na pytanie co jest na obrazie USG powiedział:"ważne że ja wiem Pani nie musi"...powiedzmy otwarcie straszny łapówkarz, jeśli chodzi o poród wybijcie sobie to z głowy człowiek wogóle nie odpowiedzialny. Moje fatalne zdanie potwierdzają również moje znajome. Omijać szerokim łukiem!!!

godny polecenia wydaje trafna diagnoze jestem zadowolona z leczenia wizyta tansza niz w lodzi

Lekarz, który pozjadał wszystkie rozumy i tylko on ma rację. Nic nie można mu powiedzieć tylko jego zdanie się liczy. Chodzi tylko żeby jak najwiecej kasy wyciągnąć... Nie radze się u niego leczyć... Nie mówi wprost co bedzie robił.. Mnie osobiście oszukał bo pytałam co będe miała robione to wymyslił coś co czym nigdy nie słyszałam( i czego w internecie nie ma a przeciez w internecie już jest naprawdę wszystko), a zrobił mi najgorsze świństwo jakie mógł. Uważajcie dziewczyny!!!

nie polecam, naciąga i wymyśla nieistniejące choroby(jak się później okazało u innego lekarza)byleby zapisać pacjentkę na kolejną wizytę,nie mam zaufania!