lekarz Wojciech Osajda

Gastrolog

Lekarz z powołania i z ogromną wiedzą. Empatyczny profesjonalista godny zaufania i polecenia, co też czynię!

Odbyłam badanie kolonoskopi o pana Doktora, bardzo trudne badanie w moim przypadku. Doświadczyłam ogromnej uprzejmości, cierpliwości, profesjonalizmu. Doktor poświęcił mi dużo więcej czasu niż innym pacjentom bo tego wymagał mój przypadek. Bardzo serdecznie dziękuję i jeśli będzie potrzeba ponownego badania to rówież zaufam Panu Osajdzie.

jest to świetny lekarz!byłam u niego na kolonoskopi i jestem zadowolona!:) lekarz bardzo fajny wszystko wytłumaczy i bardzo ale to bardzo miły!:)

Za taką kasę to trochę za słabo. Mógłby bardzie przyłożyć si9ę do lweczenia a nie myśleć jedynie o wzięciu pieniędzy