lekarz Wojciech Ossowski

Chirurg ogólny

3,7

Lekarz godny polecenia. Można robić coś standardowo a można wczuć się w sytuację pacjenta i zadziałać tak żeby pomóc mu w jego sytuacji. Lekarz kompetentny, i co ważne ma indywidualne podejście do pacjenta. Tak było w moim przypadku. Opatrunek w formie kokardki we włosach to dopiero coś.

Powinien się Pan wstydzić.. Nie tylko prywatne wizyty powinny być Pana celem skoro zdecydował się Pan na ten zawód. Jak można odesłać człowieka do domu bez diagnozy? Pacjent na SOR-ze po 2 godzinach czekania trafia na Pana a Pan po Pyralginie i Nospie odsyła go do domu? W dalszym bólem i krwią w kale? Mówiąc że SOR to nie miejsce na badania? Może i nie ale szpital jest takim miejscem, doskonale zdaje Pan sobie sprawę że w dobie tego koronawirusa zrobienie kompleksowych badań graniczy z cudem. Nie polecam !

Polecam dr. Ossowskiego! Lekarz, który jest uprzejmy, wszystko wyjaśni. Nie robi jak większość lekarzy : aha, dobra, wszystko ok. Podejście do pacjenta na 1000%. Powie co róbic, jak leczyć, nie bagatelizuje objawów, wręcz przeciwnie. Polecam!!