Lekarz ktorego polecam . Moj maż był operowany 3 lutego 2016 roku. Lekarz kompetentny jako specjalista chirurg, zawsze spokojny, pogodny, uśmiechnięty,

Lekarz ktorego polecam . Moj maż był operowany 3 lutego 2016 roku.

Jedyny lekarz, do którego mam zaufanie w 100%. Przede wszystkim świetny specjalista - zawsze stawia trafną diagnozę i w razie potrzeby podejmuje skuteczne leczenie (leczył mnie i dwóch moich synów). Ponadto uprzejmy, cierpliwy, wyrozumiały. Przyjmuje pacjentów "po godzinach", kosztem prywatnego czasu. Można zawsze liczyć na pomoc ze strony Pana Doktora.

Wspaniały lekarz i specjalista w każdym calu. Dzięki niemu dochodzę do siebie. Najważniejsze są jego kompetencje i indywidualne podejście do bólu pacjenta. Polecam innym obolałym osobom.

3 miesiące temu zdecydowałam się na operację śródstopia, którą przeprowadził dr Parol.Jestem w pełni zadowolona z wyniku przeprowadzonego zabiegu oraz fachowej opieki. Lekarz godny polecenia, sumienny,kompetentny, również został mi wcześniej polecony przez inne osoby mające stycznośc z doktorem.

Lekarz godny polecenia. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Nasz synek bardzo lubi Pana doktora.

Gorąco polecam Pana doktora; jest bardzo dobrym fachowcem a przede wszystkim indywidualnie podchodzi do pacjentów. Nie odsyła z receptą do domu (jak robi to wielu lekarzy) tylko przeprowadza kompleksową diagnostykę. To człowiek o wysokiej kulturze i wielkim sercu:) Polecam.

Po raz kolejny (po 4 latach od poprzedniego urazu i operacji) korzystam z fachowości p. doktora. Polecam wszystkim ze względu na kompetencje i podejście do pacjenta.

Świetny specjalista. Profesjonalne podejście, wysokie kompetencje, uprzejmy. Operował mnie ponad rok temu, b. szybko powróciłem do pełnej sprawności, nie odczuwam żadnych dolegliwości.

Leczyłam złamany łokieć u Pana dr. Szybko i sprawnie przeprowadził operację. Leczył bez gipsu i szybko mogłam rozpocząć wszystkie potrzebne ćwiczenia i rehabilitację. Pan doktor to jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałam w swoim krótkim jak dotąd życiu. Przewspaniały lekarz- cierpliwy, doświadczony, kulturalny. Przecudowny człowiek. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, bardzo pomocny, poświęca swój czas. Dba o pacjenta, jakby to był ktoś z jego rodziny.

Przed 3 miesiącami Pan dr wykonywał u mnie rekonstrukcję ACL kolana. Wszystko przed operacją i po operacji przeprowadził w pełni fachowo, kulturalnie i troskliwie. Jestem w pełni zadowolony i odzyskałem pełną sprawność i stabilność kolana. Inni lekarze kazali czekać lata na operację albo zwodzili. Bardzo polecam dr Parola. Miły, fachowy i sumienny. Andrzej

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin

SPSK-4 w Lublinie, SPWSzS w Chełmie