lekarz Wojciech Pirowski

Polecam tego lekarza wszystkim kobietom, które zetknęły się z podejrzeniem guzka piersi. Pan Wojciech Pirowski - spokojnie, rzeczowo, profesjonalnie - przeprowadzi każdą pacjentkę przez wszystkie etapy: od zdiagnozowania guzka, przez bezbolesne usunięcie go metodą biopsji mammotomicznej, zapoznanie z oceną histopatologiczną do określenia ścieżki dalszego leczenia. Zawsze posłuży fachową poradą, rozsieje wszelkie obawy.

Super lekarz, kompetentny, fachowe podejście do pacjenta - polecam wszystkim z problemami niewydolności żylnej na nogach