lek. dent. Wojciech Rawicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

To nie dentysta... To Czarodziej! <3 Właśnie wyrwał mi kolejną 8kę :) Bezboleśnie i bez żadnych problemów mimo mojej bardzo, bardzo małej buźki :) Polecam w 100% ! :)

Leczyłem się u dr Rawickiego przed wyjazdem do pracy za granicę. Zależało mi na czasie, bo bez zaleczonych zębów nie zostałbym zakwalifikowany i nie mógłbym podjąć pracy. Pan doktor był bardzo elastyczny i w ciągu tygodnia zakończył leczenie (dwukrotnie wychodziłem z gabinetu po godzinie 23). Podczas badań u pracodawcy nie było problemu i teraz cieszę się nową pracą i dobrym stanem uzębienia. Gorąco polecam.

nie zmienilabym Dr Rawickiego na zadnego innego. wlasnie dzisaiaj bylam u niego na wizycie.leczenie przeszlo bezbolesnie i sprawnie. wydaje mi sie ze jest jednym z najlepszych dentystow w stargardzie. dodam ze moj przypadek nie byl latwy bo oprocz leczenia doktor musial zwrocici uwage na to iz jestem w 3 miesiacu ciazy.

Bardzo fajny doktor ... polecam :D Zeby rwie bezbolesnie. Jestem bardzo zadowolony, chetnie jeszcze raz w razie potrzeby skorzystal bym z jego pomocy .

Sympatyczny lekarz z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. Polecam :)

Sympatyczny lekarz z profesjonalnym podejsciem do pacjenta. Polecam :)

Świetny i konkretny specjalista. Bardzo uprzejmy, z poczuciem humoru. Jako kobieta dodam jeszcze, że jest przystojny:)).

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Stargard Szczeciński"?

przychodnia luxpol
Stargard Szczeciński

NZOZ "PARKOWA" Gabinety Lekarskie i Stomatologiczne Patrycja Sobczyńska - Jakubowska
Okrzei 2A

ulica Słowackiego 8 i/1