dr n. med. Wojciech Spychałowicz

Hematolog

Miałem szczęście trafić na Pana Doktora, który bezinteresownie, kompetentnie i kompleksowo podjął się mojego leczenia hematologicznego. Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i polecam z całego serca Pana Doktora.

Kompetencja, rzetelność, zaangażowanie na najwyższym poziomie, pracowitość, dobroć, cierpliwość, uprzejmość, ogromna ilość czasu poświęcona pacjentowi, bezinteresowność, pacjent czuje się spokojnie i pewnie otoczony opieką Tego Lekarza, lekarz jakich mało

jest to najwspanialszy lekarz jakiego moglam poznac w trakcie mojej choroby.Jest bardzo sumienny,szczery.budzacy zaufanie u chorego,potrafi bardzo duzo czasu poswiecic choremu i bardzo dokladnie przeanalizowac tok leczenia oraz wyniki badan.Jest to lekarz godny zaufania i polcam go kazdej chorej osobie wymagajacej leczenia hematologicznego.Zpodziekowniem za wspaniala opieke i troske w czasie mego pobytu w szpitalu wdzieczna pacjentka Grazyna z ZAWIERCIA.

bardzo dobry i oddany ludziom lekarz polecam każdemu kto spotka go na swojej drodze

bardzo dobry i oddany ludziom lekarz
polecam każdemu kto spotka go na swojej drodze

Nie trzeba się rozpisywać. Wszystko zawarte jest w punktach. Zdecydowanie polecam pana Doktora!

JEST TO WSPANIALY LEKARZ,KOMPETENTNY,WYROZUMIALY,BARDZO DUZO CZASU POSWIECA DLA PACJENT A.JEGO DOBROC I CIERPLIWOSC DLA CHOREGO NIE ZNA GRANIC,KAZDEMU JEST W STANIE WSPOLCZUC W JEGO CHOROBIE.ZASLUGUJE NA MIANO SUPER LEKARZA.

Wspanialy lekarz,poswieca duzo czasu dla pacjenta,bardzo uprzejmy,pelny profesjonalizm lekarz jakich teraz malo.Godny polecenia super.Pacjentka dlugoletnia zMyszkowa.

Wciąż poszukujesz "Hematolog Katowice"?

Ośrodek Diagnostyki Ultrasonograficznej SONOMED
ul.Kośnego 18/10