Filtruj terminy

Hematolog

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Nie wiem skąd te pozytywne komentarze od pacjentów ale muszę się podzielić opinią.
Chodziłem do niego przez pół roku że względu na białaczkę cll. Załatwia pacjentów ja w miejskiej toalecie po 2 3 minuty. Nie interesowało to co mam do powiedzenia .
Miałem i 150 % zawyzonych białych krwinek płytki krwi i hemoglobiny na krawędzi powiększoną węzły chłonne przerastajace do gardła A on mówi że to z przeziębienia i ...
Opinia dodana przez: Były pacjent

dr n. med. Małgorzata Kopera

Hematolog, Internista

Sana Medical Care
Szeligiewicza 20
40-044 Katowice

Nie polecam .Pani jest zarozumiała ,nieuprzejma zero empati .Osobie młodej która nie zaczeła jeszcze dobrze zyc jest w stanei powiedziec że na coś trzeba umrzeć .Łatwo się mówi jak juz sie dozyło starszych lat pani doktor prawda? Ciekawe czy w przypadku pani doktor dzieci i wnuków powiedziałaby tak samo .Do pani doktor nie przychodzą ludzie z grypą tylko z cięższymi chorobami którzy potrzebuja dobrego słowa i otuchy .Pozatym pierwszy raz ...
Miałem szczęście trafić na Pana Doktora, który bezinteresownie, kompetentnie i kompleksowo podjął się mojego leczenia hematologicznego. Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i polecam z całego serca Pana Doktora.
Opinia dodana przez: pacjent

dr n. med. Marek Seweryn

Hematolog

Klinika Hematologii i Transplantacji Szpiku

40-032 Katowice

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Cierpliwy, łagodny, niezwykle uprzejmy, gotowy do pomocy w każdym momencie ale przy tym niezwykle konkretny... na wizycie poświęca pacjentowi bardxo dużo czasu, dokładnie przyglądając się problemowi. Lekarz z powołania traktujący pacjenta jak człowieka a nie kolejnego klienta. Polecam z ręką na sercu.
Opinia dodana przez: Alicja
Takich lekarzy jak Pan dr Wojnar to już chyba nie ma, nie dość, że WYBITNY specjalista to i CUDOWNY CZŁOWIEK. Nie spotkałam ani jako pacjentka ani jako pracownik ochrony zdrowia drugiego tak wspaniałego lekarza.

lekarz Grzegorz Helbig

Internista, Hematolog

Boni Fratres Catoviensis Sp. z o. o. NZOZ Szpital Zakonu Bonifratrów p. w. Aniołów Stróżów w Katowicach
ulica Markiefki 87
40-211 Katowice

Złoty człowiek z ogromną wiedzą. Odpowie na każde pytanie i wytłumaczy etapy leczenia. Realista, jest choroba, trzeba leczyć. Dziękuję za ocalenie życia!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Beata Stella-Hołowiecka

Gallusa 5
Katowice

bylam u pani dr pare lat temu w innym gabinecie.zaskoczyla mnie jej zyczliwosc i autentyczna chec pomocy.poswiecila miduzo czasu mimo faktycznego braku czasu.jestem jej za to wdzieczna do dzisiaj,bo wielu lekarzy traktuje pacjenta byle zbyc

lekarz Sebastian Grosicki

Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Jana Samsonowicza 25
40-749 Katowice

Jedyne co mogę zrobić to podziękować Panu Profesorowi, całym sercem za to ,ze pomimo mojego bardzo ciężkiego stanu zdrowia podjął się mojego leczenia, gdy inni odmówili. Dzięki Profesorowi i jego zespołowi moge dalej żyć. Wspaniały lekarz ,człowiek, widać że wie co robi i jest skuteczny. Jego praca to jego pasja, a póki praca jest pasją, to potrafi rozwijać. Beata D.

dr n. med. Grażyna Sobol-Milejska

Hematolog dziecięcy, Onkolog dziecięcy