lek. dent. Wojciech Stopyra

Bardzo doświadczony i precyzyjny lekarz. W jego działaniach nie ma ani nutki zawahania. Facet po prostu zna się na rzeczy. Wyrywałam z nim dwie ósemki, jedna była na tyle zakorzeniona, że musiałam mieć kruszoną kość. Wszystko dopięte na ostatni guzik i na bardzo wysokim poziomie co bardzo mnie zdziwiło, ponieważ były to zabiegi 'na kasę chorych'. Pan Doktor był bardzo delikatny, cały czas pytał czy coś mnie boli, dokładnie tłumaczył każdy kolejny krok i wygląd zabiegu. Sam zabieg wykonany super a dolegliwości to już sprawa indywidualna. Serdecznie polecam! :-)

Serdecznie polecam! :-)

Bardzo dobry chirurg, z miłym podejściem i pełnym profesjonalizmem. Szybka konsultacja i ekstrakcja ósemki. Bezbolesne usunięcie.

Bardzo polecam Pana Wojtka kompetentny lekarz z dużą wiedzą. Uprzejmy z dobrym podejściem do pacjenta zwłaszcza bojących się dentystów tak jak ja umie wytłumaczyć na czym bedzie polegało leczenie ze zrozumieniem dla pacjenta. Miła i fachowa obsługa!