lek. dent. Wojciech Stopyra

P.Dr Wojciwch Stopyra to wybitny specjalista w chirurgii szczekowo-twarzowej o ogromnym talencie.Bardzo życzliwy , spokojny.Poswiecil mi tyle czasu tłumacząc cierpliwie jak będzie przebiegał zabieg.Przy mojej współistniejącej chorobie mogły wystąpić komplikacje.Pan dr zlecił mi kolejne badania,konsultował z p.dr anestezjologiem i moim lekarzem prowadzącym z Krakowa.Strach mnie opuścił , i całkowicie zaufałam.Wszystko przebiegło super.P.dr cały czas sprawdzał jak wygląda wybudzenie,jak się czuje.Kochany, miły , wrażliwy.Jest taki młody a tak już doświadczony.Zdecydowanie polecam wszystkim pacjentom ,trafią w najlepsze ręce, po prostu w ręce anioła.Z całego serca życzę Mu dalszych sukcesów i dużo zdrowia.Rowniez całemu zespołowi, Pani dr Magdalenie Malinowskiej-Knurek składam serdeczne podziękowania za ich życzliwość, i wysoki profesjonalizm.Zaznaczam, że zabieg był w ramach NFZ.Wanda K

Bardzo miły, uprzejmy, opanowany lekarz z wspaniałym podejściem do pacjenta. Robi bardzo dokładny wywiad z pacjentem, potrafi słuchać i chętnie odpowiada na każde pytanie. Jego spokój wewnętrzny i poczucie humoru niezwykle dobrze wpływa nawet na najbardziej przestraszonego pacjenta 🙂 jednak najważniejszą rzeczą jest jego ogromna wiedza, doświadczenie i wysokie kompetencje. To wszystko sprawia, że pacjent czuje, że jest w dobrych rękach od samego początku do końca. Polecam Pana Doktora z całego serca zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Pan dr Wojciech Stopyra to doskonały specjalista i wspaniały człowiek. Bardzo się cieszę, że trafiłam w ręce prawdziwego FACHOWCA. Przeprowadził u mnie zabieg usunięcia zęba i ropnej torbieli. Lekarz o wielkim sercu, otoczył mnie serdeczną opieką, wyjaśniając krok, po kroku cały przebieg zabiegu i dalszego leczenia. Po tej wizycie odzyskałam wiarę w lekarzy! Oby takich więcej. Polecam Pana Doktora Wszystkim!!!

Jestem okropnym tchórzem jeśli chodzi o wizyty u dentysty ale doktor Stopyra odniósł się do mnie z pełnym zrozumieniem, poświęcił czas, wszystko wytłumaczył i doradził i bardzo fachowo się mną zajął. Wszystkim polecam. Dodatkowo przesympatyczny człowiek z poczuciem humoru i uśmiechem dla pacjenta. I z sercem. Kochany doktor.

Polecam serdecznie doktora, pełen profesjonalizm, super podejście do pacjenta i poświęcenie czasu na wytłumaczenie jak przebiega ekstrakcja ósemek.

Polecam serdecznie,bardzo miły i sympatyczny lekarz ,tlumaczy wszystko cierpliwie i wyjaśnia co i jak będzie przebiegało,jakie wystąpią dolegliwosci po usunieciu ósemki.Zabieg bezbolesny w znieczuleniu.Podczas usuniecia pytał się kilkakrotnie czy się dobrze czuła,czy ją nie boli .Byłam z dzieckiem 2 razy i naprawdę polecam .

Polecam serdecznie,bardzo miły i sympatyczny lekarz ,tlumaczy wszystko cierpliwie i wyjaśnia co i jak będzie przebiegało,jakie wystąpią dolegliwosci po usunieciu ósemki.Podczas zabiegu pytał się kilkakrotnie czy się dobrze czuła,czy ją nie boli .Byłam z dzieckiem 2 razy i naprawdę polecam .

Bardzo dobry chirurg, z miłym podejściem i pełnym profesjonalizmem. Szybka konsultacja i ekstrakcja ósemki. Bezbolesne usunięcie.

Bardzo doświadczony i precyzyjny lekarz. W jego działaniach nie ma ani nutki zawahania. Facet po prostu zna się na rzeczy. Wyrywałam z nim dwie ósemki, jedna była na tyle zakorzeniona, że musiałam mieć kruszoną kość. Wszystko dopięte na ostatni guzik i na bardzo wysokim poziomie co bardzo mnie zdziwiło, ponieważ były to zabiegi 'na kasę chorych'. Pan Doktor był bardzo delikatny, cały czas pytał czy coś mnie boli, dokładnie tłumaczył każdy kolejny krok i wygląd zabiegu. Sam zabieg wykonany super a dolegliwości to już sprawa indywidualna. Serdecznie polecam! :-)

Serdecznie polecam! :-)

Bardzo polecam Pana Wojtka kompetentny lekarz z dużą wiedzą. Uprzejmy z dobrym podejściem do pacjenta zwłaszcza bojących się dentystów tak jak ja umie wytłumaczyć na czym bedzie polegało leczenie ze zrozumieniem dla pacjenta. Miła i fachowa obsługa!