Pan Doktor Wojciech Turkiewicz jest mistrzem świata:-). Ciepły, życzliwy z ogromną klasą lekarz:)). Dwa tygodnie temu zrobił mi zabieg - szybka, sprawna i finalnie baaardzo efektowna akcja. Operacja bez komplikacji,szwy równiutkie,prawie niewidoczne.Pan Doktor to świetny specjalista-podczas pierwszej i kolejnych konsultacji cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania,ale przede wszystkim ma bardzo duże doświadczenie i zmysł estetyczny,wie które rozwiązanie będzie najlepsze.Warto mu zaufać. Dziękuję bardzo, Panie doktorze. Pacjentka M.W.

Dusza nie człowiek. :-) takich lekarzy szukac ze świecą. Mój woreczek żółciowy usunięty profesjonalnie, nawet nie wiem, że go nie mam. To najbardziej inteligentny, CIEPŁY SYMPATYCZNY, OBOWIĄZKOWY LEKARZ I CZŁOWIEK JAKIEGO ZNAM. Jest też moim Przyjacielem ale zapewniam , że bez względu na powinowactwa to bardzo wyjątkowa osobowość. Takich lekarzy oglądamy w filmach a tu mamy na żywo. Jestem bardzo dumna z Przyjaźni z Tobą.:-)

Jeśli tacy lekarze pracują i nas leczą jak p.Turkiewicz to pytam gdzie my jesteśmy i teraz ciesze się że mieszkam w Poznaniu i moja mama trafiła na pana Turkiewicza. Dziękuje Bardzo i niech każdy ma takiego lekarza

Dziękuje Bardzo i niech każdy ma takiego lekarza

Nie tylko świetny lekarz, podchodzący kompleksowo do pacjenta,ale przede wszystkim bardzo życzliwy i odpowiedzialny Człowiek.Polecam Jego każdemu, kto potrzebuje w tym temacie pomocy!

Jeden z nielicznych lekarzy realizujący w pełni zasady etyki zawodowej, interesujący się problemami pacjenta nawet po wykonanych operacjach. nigdy nie odmówił przyjęcia pomimo zmęczenia. Dzięki jego szybkiej interwencji chirurgicznej uratowane mam życie. Jego ocenę jako jednego z nielicznych chirurgów oceniam bardzo wysoko i oby takich nam przybywało w Służbie Zdrowia - Publicznej Krystyna Prawnik

Bardzo dobry Chirurg. Takich lekarzy jak Dr n. med. Wojciech Turkiewicz, tylko szukać. Miły kompetentny, wszystko tłumaczący i poświęcający pacjentowi tyle czasu ile trzeba bez spoglądania na zegarek. Polecam każdemu tego specjalistę.

Polecam każdemu tego specjalistę.

Chodzę od kilku lat do doktora Turkiewicza i jestem bardzo zadowolona. Zawsze służy pomocą i radą co trzeba robić.Polecam każdemu.

Bardzo dobry specjalista, miły, uprzejmy. Miałam robioną przez Niego operację żylaków i jestem bardzo zadowolona. Wizyta zarówna publiczna jak i prywatna nie tra 2 minuty, potrafi w sposób zrozumiały dla pacjenta wytłumaczyc na czym polega operacja . Polecam !!!!

Lekarz godny zaufania, super specjalista. 3 lata temu usunął mi żylaka i do dzisiaj jestem pod kontrolą P. dr. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Niego. Polecam P. Turkiewicza wszystkim mającym problemy z żylakami. Elżbieta

Jestem miesiąc po operacji żylaków metodą laserową u Pana Wojtka Turkiewicza, poleciłabym każdemu tego lekarza. Na prawdę takich ludzi powinno być więcej :) Fajny facet i tyle, poza tym na serio bardzo dobry specjalista :). Doskonały kontakt przed i po zabiegu, ja mu zaufałam i nie żałuje. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem. A.

A.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15