dr Wojciech Wądołowski

Lekarz rodzinny

Świetny lekarz, leczę się u niego od lat i nigdy nie narzekałam. Od razu rozpoznaje choroby, zleca potrzebne badania, bardzo rzeczowy i kompetentny!

Moja Mama była pacjentką tego lekarza. Z guzem mózgu w stadium terminalnym lekarz nie miał czasu zejść piętro niżej (Mama nie była w stanie chodzić) ponieważ pod gabinetem czekało dziecko- kilkunastoletnia dziewczyna jak się okazało. Po 40 min. czekania zszedł i wypisał skierowanie, po które przyjechaliśmy. Na kolejenej wizycie wypisał tylko posłusznie recepty na leki, o które prosiłam nie zapytawszy nawet o zdrowie Mamy. Na prośbę o zwolnienie lekarskie powiedział, że to nie on leczy moją Mamę, mimo tego, że był wtedy jej lekarzem pierwszego kontaktu... Nie wiem jakim jest ...

Nie wiem jakim jest lekarzem, ale wiem, że wobec mojej rodziny nie okazał się Człowiekiem.
Nie do zobaczenia!
Córka Ani

Leczę się u Pana Doktora już kilka lat, jest kompetentny i miły. Czasami ma jednak mało czasu dla pacjenta bo zawsze inni czekają pod gabinetem. KL

Swietny lekarz, bardzo dobry diagnosta, rzeczowy i kompetentny.

Swietny lekarz, bardzo dobry diagnosta, rzeczowy i kompetentny.