Wojciech Wołoszczuk

Lekarz niekompetentny, nie powinien pracować z ludźmi! Promuje siebie i swój szpital, zachęcając wyłącznie do drogich prywatnych zabiegów. Po drodze niestety nie tłumaczy choroby, powikłań, a na pytania odpowiada lakoicznie. Nie polecam.

Pan Doktor nawet się nie pofatygował gdy byłam skierowana z SOR-u na oddział chirurgii z diagnozą ostrego stanu zapalnego trzustki i zbadał mnie dopiero drugiego dnia na porannej wizycie. Leżałam trzy dni i nie zrobili mi NIC żadnego badania. (dostawałam jedynie nospe w kroplówce i na moją prośbę od pielęgniarki leki przeciwbólowe) po trzech dniach stwierdzili, że skoro już nie boli to do domu.

Pan doktor jest osobą bardzo kompetentną , miłą i uprzejmą z wysoką kulturą osobistą . Rzeczowo podchodzi do pacjenta i choroby. Profesjonalista . Potrafi przywrócić nadzieję ... Życzę sobie i innym pacjentom tylko takich lekarzy . M . Adamiak

Bardzo arogancki, nieuprzejmy, niekompetentny, przyjmuje w poradni naczyniowej w Polanicy Zdroju, będąc chirurgiem ogólnym, z krzykiem pyta o cel wizyty, lekceważy pacjenta. Zero pomocy. Nie polecam nikomu szkoda czasu i nadziei.