lekarz Wojciech Żarow

Dermatolog

Polecam dr,Wojciech Żarow za profesjonalne podejście do mojego problemu ze skórą twarzy.Godny polecenia specjalista

Jestem wieloletnią pacjentką Pana Doktora Wojciecha Zarow i zawsze jestem bardzo zadowolona z wizyt dermatologicznych a takze tych estetycznych Doktor Zarow to lekarz bardzo doświadczony, konketny, rzeczowy - zawsze szczegółowo tłumaczy i odpowiada na zadawane pytania Lata temu miałam zrobione bardzo zle

Lata temu miałam zrobione bardzo zle

Lata temu miałam zrobione bardzo zle

Godny polecenia specjalista, świetne podejście do klientki, obsługa recepcji bez zarzutu, będę często wracać!

Od kilku lat chodzę do doktora Żarowa i muszę podzielić się opinią, gdyż lepszego gabinetu jeszcze nie spotkałam a ze względu na miejsce zamieszkania musiałam korzystać z pomocy innych specjalistów. Zarówno jak i opieka lekarska tak i personel na wysokim poziomie. Czuję się zaopiekowania i wysłuchana. Jak tylko zamierzam przyjechać do Polski staram się umówić na wizytę. Mam nadzieję że tym wpisem mogę wielu osobą pomóc w wybraniu najlepszego gabinetu. Pozdrawiam i życzę powodzenia Iga

Jak tylko zamierzam przyjechać do Polski staram się umówić na wizytę.
Pozdrawiam i życzę powodzenia Iga

Doktor Żarow ma kompetentne i uprzejme podejście do pacjenta. Wizyta przebiegła bez zastrzeżeń. Godny polecenia

Polecam w 100 % profesjonalizm korzystam i będę korzystać. Jestem bardzo zadowolona. Dziekuje bardzo Panu Doktorowi

Doktor Wojciech Żarow to świetny lekarz. Godny polecenia. Miałam problem z atopowym zapaleniem skóry i szukałam pomocy u różnych specjalistów i dermatologów. Dotarłam do Doktora Żarowa, gdyż poleciła mi go znajoma. Wysłuchał mojego problemu oraz zaproponował rozwiązania i wdrożył leczenie. Jestem bardzo wdzięczna, gdyż moja skóra wygląda teraz zupełnie inaczej. Dodatkowo po leczeniu zdecydowałam się na zabiegi mezoterapii które jeszcze bardziej wzmocniły kondycje mojej skóry. Dziękuje. Godny polecenia specjalista dermatolog i lekarz medycyny estetycznej.

Najlepszy dermatolog w Bielsku. Uprzejma obsługa, świetne podejście do klienta, efektywne i efektowne leczenie! Proszę nie sugerować się opiniami jakiegoś bezczelnego człowieka, który ewidentnie próbuje zrobić komuś na paskudę i popsuć należytą doskonałą reputację doktora Żarowa.