Dermatolog Bielsko-Biała

ulica Wilsona 11/5
43-300 Bielsko-Biała

Pani dr Jest rewelacyjna. Nie naraża pacjenta na niepotrzebne wydatki. Jest rzeczowa. Cierpliwie tłumaczy leczenie. To osoba uprzejma i taktowna. Polecam z czystym sumieniem

Opinia dodana przez: On

lekarz Diana Gadt-Frączek

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDKUR L-P Sp. z o.o.
ulica Reymonta 5
43-300 Bielsko-Biała

Dostałam namiary na panią doktor z polecenia innego lekarza i jestem oczarowana. Mój syn który ma 6 lat był pytany przez inne dzieci w zerówce kiedy to zmyje z buzi a to była boląca czerwona wysypka wokół ust z którą walczyliśmy i nic. Trafiłam do alergologa zrobiliśmy testy które zupełnie nic nie wykazały a wchodząc do pani doktor zawołała-cześć alergiku. Chodzimy od lipca i już nikt nas nie pyta co syn ma na buzi, co mu się stało bo ładnie się to goi, fakt wymaga to czasu i dużej obserwacji z mojej strony ale mamy już 3 alergeny które w testach nie wyszły a pani doktor nauczyła mnie jak je odkrywać i jak to robić. Mamy kontrole co miesiąc i czuję się pewnie będąc pod stałą opieką a nie pozostawiona sama sobie. Z panią doktor można o wszystkim porozmawiać, zapytać, jest otwarta,miła i wesoła. Ma świetny kontakt z dziećmi i rodzicami. Mój syn ją bardzo lubi i chętnie idzie na wizytę. Ja też się zapisałam na wizytę i cieszę się że pożegnam sterydy, nie ma bariery z panią doktor więc śmiało można powiedzieć o swoich problemach. Polecam panią doktor bo mało kto wita tak uśmiechem każdego pacjenta i jest dobra w swoim zawodzie.

Instytut Medycyny Anti-Aging Krzysztof Ptak
Polarna 15
43-300 Bielsko-Biała

Jestem ogromnie wdzięczna pani doktor, za to, że wyleczyła mnie z trądziku. Wcześniej chodziłam do wielu, wielu innych dermatologów, stosowałam różne drogie leki i maści, przechodziłam różne dermo-zabiegi... jednak wszystko było nieskuteczne lub efekt był tylko chwilowy. Na szczęście spotkałam panią dr Anetę Ptak, która dosłownie uratowała mi życie!

Już po pierwszej wizycie skierowała mnie na badania hormonalne, zaleciła odpowiednie środki. Nikt z wcześniejszych lekarzy jakoś nie zwrócił uwagi na to, że to właśnie może być przyczyną (od pewnej innej "pani doktor" z Bielska usłyszałam, że muszę chodzić co miesiąc do niej na zabiegi za ok.100-200zł, to może będzie lepiej. a tak poza tym to trądziku nie można wyleczyć, tylko tak będę mieć do końca życia. tragedia!)
Nigdy nie miałam tak ładnej cery jak teraz, chociaż nie zakończyłam jeszcze swojego leczenia.
Widać, że pani doktor zależy na pacjencie i na tym, żeby go wyleczyć, a nie zdzierać od niego kasę. Jest niesamowicie miła! :) Poza przepisaniem środków dermatologicznych doradziła mi jaką powinnam stosować dietę, czego unikać, doradziła też jakie powinnam stosować kosmetyki - jej wiedza jest bardzo szeroka, widać, że zna się na rzeczy.
Nie wiem co bym zrobiła, gdybym nigdy nie trafiła do jej gabinetu. Wcześniej trądzik niszczył mi życie, często nie mogłam na siebie patrzeć w lustrze. A teraz? Moja cera już jest prawie całkowicie wyleczona.

Polecam niesamowicie wszystkim! Naprawdę opłaca się odwiedzić p. dr Ptak, ponieważ jest to nie tylko bardzo kompetentny lekarz, ale także przesympatyczna i godna zaufania specjalistka.

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

Polecam!!! Zrobiła na mnie ogromne wrażenie rozległą wiedzą na temat problemu, kompetencja w 100%. Polecam wszystkim znajomym!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdroowtnej "ARS-DERM" S.C. NFOZ
ulica Legionów 9

Nie jestem zadowolona z leczenia p. dr Żarowa. Może jeżeli chodzi o
zabiegi związane z "upiększaniem" ciała, skóry to jest ok- nie wiem
nie próbowałam. ale jeżeli pojawia się już jakiś problem - jak np
rzekoma grzybica paznokci u stóp- lekarz nie jest w ogóle kompetentny.
jak czytam inne opinie- wszyscy zgodnie stwierdzają, że dr nie
przeanalizuuje problemu, nie zastanowi się, nie zrobi odpowiedniego
wywiadu, tylko od razu przepisze leki ...

Nie jestem zadowolona z leczenia p. dr Żarowa. Może jeżeli chodzi o
zabiegi związane z "upiększaniem" ciała, skóry to jest ok- nie wiem
nie próbowałam. ale jeżeli pojawia się już jakiś problem - jak np
rzekoma grzybica paznokci u stóp- lekarz nie jest w ogóle kompetentny.
jak czytam inne opinie- wszyscy zgodnie stwierdzają, że dr nie
przeanalizuuje problemu, nie zastanowi się, nie zrobi odpowiedniego
wywiadu, tylko od razu przepisze leki - i może pomoże a może nie.
uczęszczałam do niego może 7 miesięcy, stan w ogóle się nie poprawiał,
na leki wydawałam krocie (niestety leki na grzybicę są drogie), już
nie mówiąc o złym samopoczuciu psychicznym. zmieniłam doktora żeby
sprawdzić, co powie inny dermatolog (o dziwo pani potwierdziła
diagnozę p. Żarowa) i przepisała podobne leki i powtórka z rozrywki
(opinia o tej p. doktor pojawi się
pod jej nazwiskiem). w końcu sama z własnej woli wykonałam badanie
mykologiczne na paznokcie- po 4 tygodniach badanie pokazało, że
grzybicy nie ma i nie było (jest to akurat inne schorzenie, mniej
groźne, ale podobne do grzybicy). Do dziś zastanawiam się, czemu p.
doktor ani pani doktor nie zlecili od razu badania na pobranie płytki
paznokcia, aby mieć pewność że leczą grzybicę... tylko brnęli w to. paznokcie chorują na wiele innych schorzeń, których nawet
nie znamy. żal mieć takich dermatologów w okolicy, tym bardziej że
zdążyłam zaufać p. Żarowowi. Mam tylko nadzieję, że nie powtórzy tego
błędu na kimś innym bo przyjemne to nie było.

Opinia dodana przez: maria

Sixta 21 lok. 1
43-300 Bielsko-Biała

Zanim trafiłam do pani dr, "leczyłam się" przez 10 lat u większości dermatologów w tym mieście. Dr Lesińska nie wróży, nie przepisuje leków na chybił trafił, a zleca badania i na ich podstawie dobiera formę leczenia (co powinno być normalną praktyką, niestety nie jest). Przez ostatni rok przeprowadziła mnie przez bardzo ciężką terapię - rzetelnie, z regularnymi badaniami i zadowalającymi efektami. Pamiętajmy, że leczenia dermatologiczne są zwykle długotrwałe, niektóre schorzenia (w tym moje) wymagają leczenia przez wiele lat. Cieszę się, że mam lekarza, któremu ufam i z ręką na sercu mogę go polecić innym.

Batorego 8
Bielsko-Biała

Uwazam ze to rewelacyjna lekarka. Jako jedna jedyna pomogla mi kilka lat temu. Potem takze mojej corce w innym schorzeniu.
Najbardziej profrsjonalny dermatolog jakiego znam.

Najbardziej profrsjonalny dermatolog jakiego znam.

Opinia dodana przez: Malgorzata

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SKOTOMA - MED" - Zakład Pielęgnacyjny
Olszówka 38 a
43-309 Bielsko-Biała

Lekarz o dużej wiedzy ogólnej i podejściu holistycznym do zdrowia i choroby.Na podstawie niektórych chorób skóry potrafi wskazać naprzyczynę wewnętrzną choroby skórnej. U mnie na podstawie pewnych objawów skórnych powiedzia że przyczyną ich na pewno jest choroba wewnętrznai zlecił mi dużo badań dodatkowych. Kolonoskopia wykazała,że mam polipy w jelicie grubym. Po usunięciu ich przez chirurgakktóry stwierdził że w jednym z p[olipów były komórki rakowe. wiem że lekarz ten uratował mi życie,mimo że jest dermatologiem. Nadmieniam że od około trzech lat zgłaszałam się do innych dermatologów z tym problemem to odpowiedż byłaże tej choroby skóry się nie leczy i dla celów kosmetycznych kierowano mnie do chirurgów którz pojedyncze zmiany skórne mi wycinali lub wypalali laseremale na ich miejsce wyrstaly nowe guzki.Po usunięciu polipów jelitowych zmiany skórne całkowicie ustąpiły w ciągu 8-9 miesięcy..Minęło już 11 lat od czasu kiedy miałam operację usunięciu polipów jelita grubego a ja żyję i wiem że zawdzięczam to dr Zbigniewowi Mroczkowi .który uparcie jako dermatolog twierdził że przyczyną moich zmian śkórnych musi buć przyczyna wewnętrzna i zlecał mi dużo badań jak prześwietlanie płuc, usg brzucha i wreszcie kolonoskopię. która wreszcie sprawę wyjaśniła ostatecznie. Szkoda że takich lekarzy " starej daty " o dużej wiedzy z zakresu wiedzy ogólnolekarskiej jest coraz mniej bo nie musielibyśmy leczeć się u specjalistów z wąskich dziedzin medycyny gdzie przysłowie "nie wie prawica co robi lewica". stało się już zjawiskiem powszechnym .Ale to my pacjęci na tym cierpimy. Dziękuję doktorze i życzę długich lat zycia aby mógł Pan dalej dobrze diagnozować i ratować innych ludzi przed chorobami rakowymipłuc ,brzucha .kości itd. na podstawie chorób skóry.

Centrum Medyczne "Pod Orłem"

43-300 Bielsko-Biała

Kompetentnie i serdecznie. Pierwsze efekty już są, zadziwiające. Jeśli się utrzymają, oznaczać będzie, że kilkuletni problem zostanie rozwiązany. Polecam.

Opinia dodana przez: Aura

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRO-DENT"
Bohaterów Warszawy 13a/1
43-300 Bielsko-Biała

Żałuje, że nie sprawdziłem opinii o tym "lekarzu" przed prywatną wizytą. Bada jednym spojrzeniem zza biurka stawiając do tego błędną diagnozę, a jak przychodzi do płacenia zachęca do umówienia kolejnej wizyty "w razie gdyby nie pomogło"...

Opinia dodana przez: Ksawery

Dermatolodzy w mieście Bielsko-Biała