dr n. med. Wojciech Zimakowski

Neurolog

A ja się zastanawiam co to za lekarz, który przyjmuje tylko i wyłącznie prywatnie. Nie ma przecież kontaktu rozwojowego w swojej specjalności. Jakoś nie przekonał mnie do siebie. Tym bardziej, gdy zorientowałam się, że wykorzystuje każdy moment na trzymaniu swoich łapsk na moim ciele :/ Jest duża różnica pomiędzy rutynowym badaniem, a ... molestowaniem. Byłam po raz pierwszy i zdecydowanie ostatni. 100 zł za wizytę, to stanowczo za wiele! Za przekazanie informacji, jakie znajdę w internecie i za pokazanie 3 ćwiczeń?! Na następnej wizycie miałam poznać następne 3 ćwiczenia i ...

100 zł za wizytę, to stanowczo za wiele! Za przekazanie informacji, jakie znajdę w internecie i za pokazanie 3 ćwiczeń?! Na następnej wizycie miałam poznać następne 3 ćwiczenia i znowu 100 zł! itd.
Nie polecam i ostrzegam panie (chyba, że to lubicie).

Wspanialy lekarz i czlowiek. Zaluje bardzo, ze nie trafilam do niego wczesniej.

Wspanialy lekarz i czlowiek. Zaluje bardzo, ze nie trafilam do niego wczesniej.

Nie pomogły zastrzyki, prądy i inna rehabilitacja.Pomógł Pan dr. Zimakowski. Dziękuję i szczerze polecam I.D. Morąg

Profesjonalista w każdym calu. Miły, rzeczowy, kompetentny, lekarz z powołania. Po drugiej wizycie nie wiedziałam, co to ból kręgosłupa. A wcześniej nie mogłam się wyprostować, wstać z łóżka. Każda zwykła czynność sprawiała mi ból i nie pozwalała normalnie funkcjonować. Doktor Zimakowski pozwolił mi znów cieszyć się zdrowiem i zapomnieć o bólu.

Widzę dobre efekty zarówno na sobie jak i na moim ojcu. Zdiagnozował to czego inni nie potrafili i wprowadził właściwe leczenie. Teraz polecam doktora wszystkim znajomym.

Uratował syna mojej przyjaciółki przed kalectwem

Uratował syna mojej przyjaciółki przed kalectwem

BARDZO DOBRY LEKARZ POTRAFI DOTRZEĆ DO PACJĘTA NIE MA PROBLEMU Z WIZYTAMI POLECAM WSZYSTKIM

Świetny specjalista, bardzo miły i kompetentny. Po prostu fachowiec.Polecam!

Świetny specjalista, bardzo miły i kompetentny. Po prostu fachowiec.Polecam!

Prawdziwy specjalista, byłam u niego kilka razy , są efekty , normalnie funkcjonuję. Nie wiem teraz co to ból kręgosłupa. Wystarczy zaufać temu lekarzowi i stosować się do jego zaleceń. Polecam sedecznie :)

Kwintesencja profesjonalizmu... Dzięki doktorze za wszystko.

Kwintesencja profesjonalizmu... Dzięki doktorze za wszystko.