dr n. med. Wojciech Zimakowski

Neurolog

Prawdziwy lekarz-zawsze poważnie traktuje pacjenta, rozumie jego problem. Od kilku lat co pewien czas odwiedzam gabinet Pana Doktora i zawsze gdy zachodzi potrzeba konsultacji neurologicznej wybieram właśnie tego lekarza.Super specjalista.Pełna kultura osobista.

dr Zimakowski jest wzorem dla innych lekarzy, życzyłabym sobie, aby wszyscy lekarze pracowali z takim sercem i poświęceniem dla pacjenta. Polecam!

Wyleczył mnie z porażenie nerwu twarzowego, przyjął szybko, poza kolejnością. Polecam

Świetny lekarz, bardzo duża wiedza. Muszę napisać że trafiłem do niego dość późno, ponieważ wcześniej przerabiałem 4!!! neurologów i żaden nie wiedział co mi jest tylko przepisywali tabletki... Dobiero dr Zimakowski prawidłowo zdiagnozował dolegliwość i bardzo mi pomógł. Jeździłem do niego kilkaset kilometrów- warto było

Świetny lekarz.Profesjonalista w każdym tego słowa znaczeniu.Jest kompetentny i wie co robi.Polecam.

Rewelacyjny lekarz. Niezwykle ludzki, pełen empatii. Ogromna wiedza. Miałam silne bóle w okolicach kręggosłupa i całego tułowia, nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Chodziłam z kulą. Dziś powróciłam do zdrowia i do pracy. W ciągu dwóch miesięcy.

Wystarczyło tylko perę specjalnych ćwiczeń i wszystkie dolegliwości kręgosłupa mi odeszły. Mogłem zacząć uprawiać sporty wyczynowe. Inni lekarze chcieli robić mi operację i szprycowali mnie lekami przeciwbólowymi. Dzięki ! :)

Dzięki ! :)

przedewszystkim doswiadczony .Bylam na 3 wizytach zaufalam sa efekty

przedewszystkim doswiadczony .Bylam na 3 wizytach zaufalam sa efekty

potrawi zdjac bol z niejednego kregoslupa ale nie polecam kazdemu .

potrawi zdjac bol z niejednego kregoslupa ale nie polecam kazdemu .

To okropny lekarz myśli tylko jak z ludzi kase zedrzec.

To okropny lekarz myśli tylko jak z ludzi kase zedrzec.