Lekarze Zbąszynek

lekarz Maciej Kapiński

Chrobrego 13
66-210 Zbąszynek

Osobiście nie byłam pacjentką, ale była nią moja babcia i będzie moja mama. W babci przypadku w przeciągu pół roku przeprowadzono dwie operacje na oczy i teraz widzi rewelacyjnie. Lekarz naprawdę godny zaufania i z powołania! Polecamy 😁
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Anna Lis

Lekarz rodzinny, Pediatra

Chrobrego 7
66-210 Zbąszynek

Miła, kompleksowa usługa. Pani doktor pytała o historię wcześniejszych chorób i dobrze dobrała leki. Szybkie wyleczenie moich dwóch szkrabów.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Waldemar Wolski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zespół Lekarza Rodzinnego - KONSYLIUM" s.c.
66-210 Zbąszynek

Jako pacjentka doktora Wolskiego jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej, zawsze jak trzeba kieruje do specjalistów, skutecznie leczy . Nigdy nie spotkałam sie z odmową przyjęcia .Cierpliwy i bardzo miły lekarz .Naprawde polecam
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Stanisław Klisowski

Laryngolog

Zespół Lekarzy Rodzinnych i Gabinety Specjalistyczne
Zbąszynek

Jezeli wierzysz w pseudo diagnozy majace na celu uspokoic nerwy to poszukaj innego slodziaka doktorka. Klisza jest najwiekszym konkretem jakiego mialem przyjemnosc poznac. Troche oschly;) ale 2 pokolenie, w naszej rodzinie korzysta z doswiadczenia Doktorka i koniec końców każdy problem zostal rozwiązany. Antyszczepy z daleka od Mistrza!;):)
Opinia dodana przez: Mariusz P

lekarz Marek Kapiński

Laryngolog, Pediatra

Przychodnia Specjalistyczna
Bolesława Chrobrego 13
66-210 Zbąszynek

Jako Laryngolog świetny lekarz , zawsze z poczuciem humoru co sprawia że wizyty przebywają bez zbędnego stresu. Lecząc sie nie odczułam różnicy czy to wizyta prywatna czy na kase chorych. Zawsze uprzejmy , naprawde polecam
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Danuta Kapińska

Okulista, Irydolog

Przychodnia Specjalistyczna
Bolesława Chrobrego 13
66-210 Zbąszynek

Kompleksowe badanie i dobrze wyposażony gabinet - porównując do moich nowotomyskich i kuślińskich doświadczeń. Fachowa pomoc przy doborze zarówno wyspecjalizowanych soczewek okularowych jak i soczewek kontatkowych - można od ręki przejść do gabinetu optycznego, dobrać oprawki, zamówić co trzeba. Elastyczność w doborze terminów wizyt. Powracam regularnie mimo, iż po raz pierwszy trafiłam do Zbąszynka przez przypadek i jest to dość daleko od mojego domu. Polecam.

lekarz Ryszard Lis

Lekarz rodzinny

Zbąszynek

Lekarz kompetentny, wysłucha z uwagą pacjenta, nie mam dla Niego znaczenia, że wizyta może potrwać nawet półtorej godziny, nie patrzy na czas. Dogłębnie analizuje wyniki badań i nawet obszerną dokumentację lekarską, skrupulatnie zapisuje historię schorzeń danego pacjenta i co ważne stara się dobrać właściwe leki. Jeśli chodzi o kontakt, to nawet jeśli nie może Pan doktor odebrać telefonu, to zawsze oddzwoni lub wyśle wiadomość.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Mirosława Łuciów-Stawicka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Filia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej " Zespołu Lekarza Rodzinnego - KONSYLIUM"s.c.
66-210 Zbąszynek

Pani Dr ma swoje humorki,które lubi okazywać. Nigdy nie wiadomo na jaki się akurat trafi. Nie słucha, nie daje dojść do słowa. Jest nie miła i lubi sobie pokrzyczec. Czas na emeryturę. Ocenia pacjenta bez wcześniejszego wywiadu i oceny stanu zdrowia. Nie polecam!

Marek Kapiński

lekarz Mirosław Ciecierski

PRYWATNY GABINET INTERNISTYCZNY "REMEDIUM" Mirosław Ciecierski
B.Chrobrego 15

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Katarzyna Sergiew

lekarz Łukasz Szczanowicz

Wojska Polskiego 37/3