Lekarz z powołania. Angażuje się w pracę, rozmawia i słucha pacjenta, jest bardzo dobrym specjalistą. Jeszcze nigdy nie trafiłam na takiego dobrego lekarza. Zwrócił uwagę na inne objawy niż pozostali lekarze, dzięki czemu wreszcie wiem co mi dolega, a na dodatek stosując jego zalecenia dolegliwości zaczęły ustępować. Jest to lekarz, który ma szeroką wiedzę medyczną.

Też chciałem coś od siebie powiedzieć, że obie panie miały rację, to znakomity chirurg doktor Zbigniew. Leczy perfekcyjnie, wie o co chodzi, ma dobry kontakt z kobietami, no i ja też bym tak chciał, żeby doktor mnie zrozumiał, tak samo jak te dwie szczęściary, co do niego trafiły. ;))

Niezwykle kompetenty lekarz! Pan Doktor jest osobą bardzo konkretną a jednocześnie miłą i kulturalną. Precyzyjne pytania, dokładne badanie, logicznie zaplanowane badania. Nie przeoczy niczego! Bardzo się cieszę, że trafiłam na takiego lekarza.

Świetny lekarz, bardzo poważnie traktuje pacjentów i ich obawy, a jeśli są niepotrzebne to je rozwiewa spokojną rozmową, wszystko tłumaczy, siedzi z pacjentem aż ten zrozumie. Polecam

Lekarz, który leczy z powołania i pasji a nie bo taki ma zawód. Dla pacjenta bardzo serdeczny i myły, zawsze znajdzie czas, żeby porozmawiać

Oby w naszej służbie zdrowia było więcej takich lekarzy! Niezwykle kompetentny z ogromnymi umiejętnościami.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Brzesko"?

Zdzisław Opach

32-700 Bochnia
ulica Słoneczna 32
ul. Ludwika Zamenhofa 33
33-100 Tarnów
Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie Sp. z o.o.
ulica Marii Skłodowskiej-Curie 31