lekarz Zbigniew Borcz

Lekarz, który leczy z powołania i pasji a nie bo taki ma zawód. Dla pacjenta bardzo serdeczny i myły, zawsze znajdzie czas, żeby porozmawiać

Świetny lekarz, bardzo poważnie traktuje pacjentów i ich obawy, a jeśli są niepotrzebne to je rozwiewa spokojną rozmową, wszystko tłumaczy, siedzi z pacjentem aż ten zrozumie. Polecam

Też chciałem coś od siebie powiedzieć, że obie panie miały rację, to znakomity chirurg doktor Zbigniew. Leczy perfekcyjnie, wie o co chodzi, ma dobry kontakt z kobietami, no i ja też bym tak chciał, żeby doktor mnie zrozumiał, tak samo jak te dwie szczęściary, co do niego trafiły. ;))

Lekarz z powołania. Angażuje się w pracę, rozmawia i słucha pacjenta, jest bardzo dobrym specjalistą. Jeszcze nigdy nie trafiłam na takiego dobrego lekarza. Zwrócił uwagę na inne objawy niż pozostali lekarze, dzięki czemu wreszcie wiem co mi dolega, a na dodatek stosując jego zalecenia dolegliwości zaczęły ustępować. Jest to lekarz, który ma szeroką wiedzę medyczną.

Oby w naszej służbie zdrowia było więcej takich lekarzy! Niezwykle kompetentny z ogromnymi umiejętnościami.

Niezwykle kompetenty lekarz! Pan Doktor jest osobą bardzo konkretną a jednocześnie miłą i kulturalną. Precyzyjne pytania, dokładne badanie, logicznie zaplanowane badania. Nie przeoczy niczego! Bardzo się cieszę, że trafiłam na takiego lekarza.