lekarz Zbigniew Chmiel

Lekarz rodzinny

Pan doktor stawia trafne diagnozy,jest miły i uprzejmy. Oby było w naszym kraju więcej takich lekarzy.

jest fantastyczny,pełen profesjonalizmu i zaangażowania. żeby takich lekarzy było więcej!!!

jest fantastyczny,pełen profesjonalizmu i zaangażowania.
żeby takich lekarzy było więcej!!!

Świetny specjalista!!! Jeśli chodzi o dzieci i o dorosłych też.

Świetny specjalista!!! Jeśli chodzi o dzieci i o dorosłych też.

Myślę, że sam fakt odebrania telefonu w wigilie o 21:00 i późniejsze jeszcze wskazówki posłane sms-em przez dr. Chmiel mówią wszystko. Nie znam innego lekarza, który odbierze telefon w wigilie doradzi i smsem jeszcze sam od siebie da wskazówki co robić dalej.

Bardzo, bardzo dobry lekarz ! Bardzo miły, uprzejmy. Indywidualne podejście do pacjenta, spokój i brak pośpiechu sprawia, że człowiek choć chory czy też zmartwiony chorobą dziecka czuje się wyjątkowo potraktowany. Słucha, radzi i pomaga ! Oby wszyscy lekarze byli właśnie tacy !!! Polecam gorąco i bardzo Panu doktorowi dziękuję w imieniu własnym jak i moich dzieci. :o)

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.W 100% profesjonalista.Odpowie wyczerpująco na każde pytanie.Polecam wszystkim tego świetnego lekarza.

Takich lekarzy jak dr Chmiel życzyłam bym w całej Polsce. Miły uprzejmy zawsze uśmiechnęty,zawsze ma czas aby porozmawiac z rodzicem o chorobie dziecka.

Bardzo dobry lekarz. Każdemu, kto ma problem z wybraniem tego najlepszego szczerze polecam doktora Chmiela. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę, co się dzieje z naszym organizmem, ponadto wyjątkowo prosto :) opisuje w jaki sposób przebiega leczenie. Jest bardzo uprzejmy, nigdy się nie spieszy, zdecydowanie wzbudza zaufanie pacjentów.

polecam tego lekarza!!! jak tylko bedzie taka możliwośc sama się do niego przepiszę ( narazie tylko dzieci są zapisane).

jeszcze tak interesownego lekarza nie widziałem do karzdego podchodzi indywidualnie poświeca bardzo durzo czasu pacientowi