Zbigniew Czaja

Szanowny Panie kolego z branży, Apeluje o odrobine szacunku i przyzwoitości w stosunku do pacjentów, szczególnie tych w podeszłym wieku, zbywanie i infantylne odpowiedzi nie przystoją godności zawodu lekarza. Empatia to nie neuralgia V... Pozdrawiam i życzę owocnych refleksji, Marcin.

Szanowny Panie kolego z branży,
Empatia to nie neuralgia V...
Pozdrawiam i życzę owocnych refleksji,
Marcin.

Przychylam się do wszystkich negatywnych opinii. Fatalny człowiek. Nie empatyczny egoista. Proszę unikajcie go.

Lekarz sprawia wrażenie, że robi łaskę, że przyjmuje i rozmawia z pacjentem. Arogancki, bardzo się spieszy. Nie zapoznaje się z dokumentacją medyczną, nie słucha pacjenta a diagnozę wydaje chyba na podstawie szklanej kuli. Szkoda czasu na wizytę, bo później trzeba iść jeszcze raz do innego lekarza.

Mądry i kompetentny doktor. Polecam jego i szpital w Nysie w którym pracuje. Trafna diagnoza i szybka operacja.

w zupełności nie polecam doktora zero zainteresowania pacjentem i chorobą nie słucha co się do niego mówi . na koniec chciałam odpowiedzieć ,,dowiedzenia przepraszam ze zabrałam panu cenne 7 minut życia."

Lekarz niekompetentny, zwodzi pacjentów, przesuwa operacje po czym idzie na planowany urlop. Naciska na podjęcie decyzji korzystnej dla niego. Wiedza merytoryczna słaba.

Dobry lekarz, wytłumaczył wszystko wprost, myły.

Dobry lekarz, wytłumaczył wszystko wprost, myły.

MASAKRA. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, ZGADZAM SIĘ Z WCZEŚNIEJSZĄ OPINIĄ TRAKTUJE PACJENTÓW RZECZOWO JEST DO BÓLU NIE UPRZEJMY I NIE KOMPETENTNY NA KONTROLI NAWET NIE OBEJRZAŁ ZDJĘCIA ZŁAMANEJ RĘKI. ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały , kompetentny lekarz ! Po wypadku w pracy , na skutek którego miałem połamaną miednicę i staw biodrowy , leczył mnie z zespołem lekarzy w szpitalu w Nysie . Po trzy miesięcznym pobycie w szpitalu zostałem wyleczony i po pół roku mogłem poruszać się w pełni sprawny , bez wcześniej sugerowanej operacji stawu biodrowego .

Dobry fachowiec zna się na żeczy wszystko wytłumaczy po ludzku podchodzi do pacjęta . Gorąco polecam. Jadwiga Kilian .