Zbigniew Czaja

Ortopeda

3,6
3,4
3,3

w zupełności nie polecam doktora zero zainteresowania pacjentem i chorobą nie słucha co się do niego mówi . na koniec chciałam odpowiedzieć ,,dowiedzenia przepraszam ze zabrałam panu cenne 7 minut życia."

Lekarz niekompetentny, zwodzi pacjentów, przesuwa operacje po czym idzie na planowany urlop. Naciska na podjęcie decyzji korzystnej dla niego. Wiedza merytoryczna słaba.

Dobry lekarz, wytłumaczył wszystko wprost, myły.

Dobry lekarz, wytłumaczył wszystko wprost, myły.

Wspaniały , kompetentny lekarz ! Po wypadku w pracy , na skutek którego miałem połamaną miednicę i staw biodrowy , leczył mnie z zespołem lekarzy w szpitalu w Nysie . Po trzy miesięcznym pobycie w szpitalu zostałem wyleczony i po pół roku mogłem poruszać się w pełni sprawny , bez wcześniej sugerowanej operacji stawu biodrowego .

Dobry fachowiec zna się na żeczy wszystko wytłumaczy po ludzku podchodzi do pacjęta . Gorąco polecam. Jadwiga Kilian .

Rewelacyjny człowiek, polecam go każdemu ! Leczyłam ię u wielu lekarzy a ten jest naprawde świetnym fachwcem i ma podjeście do pacjenta...

Rewelacyjny człowiek, polecam go każdemu !

Szybka diagnoza w 100% trafna. Zostałem dokładnie zbadany. Cała wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Polecam

Ze wszech miar godny polecenia, szczególnie za fachowość i bardzo dobre podejście do pacjenta.Małgorzata

Goraco Polecam super fachowiec szybka i trafna diagnoza właściwa metoda leczenia dobry kontakt

Specjalista z WYSOKIEJ półki Zdecydowanie polecam Paweł Duda

Specjalista z WYSOKIEJ półki