Zbigniew Dębrowski

Psychiatra

fantastyczne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm i kompetencje, a jednocześnie ludzki i empatyczny. POLECAM z pełną odpowiedzialnością!

bardzo miły,przystępny wzbudza zaufanie.szkoda tylko że tak mało się uśmiecha bo to rozlużniłoby czasem niedobre emocje.polecam

Mój lekarz do którego mam pełne zaufanie !!! Obdarza mnie troskom zaufaniem dobrym przyjęciem i odbiorem ,ciepłem osobistym ,humorem .Jest pamiętliwy troskliwy przyjacielski od dany i szczery .I oto wiersz na poczekaniu i z głowy . Gdybym się zapomniał nie przedstawił się ciepłu , gdybym upadł a w pobliżu by był wiatr szukał bym czegoś innego morze ręki mego lekarza który przedstawił by mnie ciepłu i poniósł by mnie z wiatrem przez moje troski. Maciej Parszuto.

Spokojny,wyrozumiały,potrafi słuchać. Polecam.

Spokojny,wyrozumiały,potrafi słuchać. Polecam.

bardzo miły i uprzejmy, słucha i pamięta co się do niego mówiło, mi pomógł (a konkretnie leki przez niego przepisane), polecam tego lekarza. Wizyta kosztuje, ale dzwonisz i się z Tobą umawia a publicznie wszyscy wiemy jak to wygląda

polecam tego lekarza naprawde najlepszy

polecam tego lekarza naprawde najlepszy

Bardzo rzadko mozna spotkać na swojej drodze TAK WIBITNEGO lekarza specjalistę

Bardzo rzadko mozna spotkać na swojej drodze TAK WIBITNEGO lekarza specjalistę

Genialny specjalista, sumienny i rzeczowy. W ciągu 2 miesięcy wyleczył mnie z choroby z którą walczyłem od 3 lat pomimo wielu wizyt u wielu znanych specjalistów.