dr n. med. Zbigniew Fesser

Przestrzegam przed tym lekarzem. Diagnoza postawiona okazała się niesłuszna, na dodatek postawiona bez analizy badań krwi, a przepisane leki nie były adekwatne do stanu zdrowia.

Bardzo polecam za kompetencję i podejście :) przystępna cena, szybko, konkretnie. Wczesniej miałam mało ciekawe przejścia z ortopedami a tu miłe zaskoczenie ;)

Nie polecam tego specjalisty. Mało mówi, informację trzeba wyciągać samemu. Po zapytaniu czy mogę grać w piłkę i chodzić na siłownię z oburzeniem odpowiedział czy lepszych sportów nie ma. Wydruku i opisu z usg nie otrzymałam, bo niby robi tylko dla własnych potrzeb. Żałuję że do niego sie udałam. Przestrzegam.

Lekarz miły, kompetentny, ale również małomówny. Nie wytłumaczył mi, co jest z moją kostką. Rozpoznania na skierowaniu na zabiegi fizjoterapeutyczne również nie mogę rozczytać

Niestety mało komunikatywny. Pisząc nie odzywa się do pacjenta.Mało tłumaczy. Jeśli pacjent skarży się na stopę lub kolano nie interesuje go wygląd całego kręgosłupa.Ale leki i terapia skuteczna.

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz,udziela porad i ma podejście do pacjenta.

Bardzo dobry i uprzejmy lekarz,udziela porad i ma podejście do pacjenta.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz! POLECAM :)

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz!
POLECAM :)

Nie odzywa się, nic nie tłumaczy.Leków z recepty nie można odczytać, nie informuje o rehabilitacji.

Wogóle nie odzywał się do pacjenta!!!

Wogóle nie odzywał się do pacjenta!!!

To rzeczywiście świetny fachowiec. Powracam do zdrowia po bardzo ciężkim urazie barkowym. Myślę, że jest to najlepszy specjalista w naszym regionie. Godny zaufania i miły człowiek bez względu na rodzaj wizyty - publiczna czy prywatna.