bardzo dobry lekarz, jesli jest potrzeba daje skierowania na odpowiednie badanie, pomocny, poświęca odpowiednio wiele czasu pacjentowi zdecydowanie polecam

zdecydowanie polecam

jest naprawde lekarzem z powołania,cała ciąże miałam podtrzymywaną gdy tylko było coś nie tak zawsze mogłam liczyc na jego pomoc nie zależnie od godziny dnia i nocy.Mimo że ciąża była zagrożona dobierał takie leki abym ją donosiła i tak tez się stało,dziś mam zdrowego 2-letniego synka.Naprawde polecam tego lekarza !!!

Najlepszy Lekarz jakiego można sobie wymarzyć. Jest to prawdziwy Lekarz z powołania. Jestem jego pacjentką od 5 lat, prowadził moje dwie ciąże. Mogłam na niego liczyć w każdej sytuacji, bardzo dobry kontakt. Poleciłam Pana doktora wielu moim koleżankom i są zachwycone podejściem do pacjentki. Ciepły, otwarty, serdeczny, człowiek zawsze uśmiechnięty i opiekuńczy.Polecam w 100% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla p.Doktora - wdzięczna pacjentka:-)

Pozdrowienia dla p.Doktora - wdzięczna pacjentka:-)

Ja również polecam pacjentkom dr.Góreckiego. Zawsze po wizycie byłam pozytywnie nastawiona, pan doktor wszystko na spokojnie wyjaśnił i uspokoił, ciążę prowadził bardzo dokładnie,a była to ciąża wysokiego ryzyka. Oczywiście jedni chwalą a drudzy nie ale przecież nie ma ludzi idealnych. Z czystym sumieniem polecam pana doktora.

Nie polecam, jeżeli starasz sie o dziecko i oczekujesz pomocy i odpowedzniej wiedzy jakiej sie oczekuje od lekarza to radze poszukać kogos bardziej kompetentnego. Gdy ciąża przebiega prawidłowo to lekarz sobie radz, a jak zaczynają pojawiać sie problemy i sama nie doczytasz co jest grane to od lekarza niczego się nie dowiesz, moze to zaszkodzic dziecku. Lekarz owszem jest bardzo mily i atmosfera w trakcie badania jest sympatyczna ale dla mnie to za mało!

Jestem jego pacjętką od 10lat i nie zamieniłabym go na innego. Mozna z doktorem swobodnie porozmawiać o swoich problemach. Poleciłam Go wielu moim znajomym które również sa zadowolone jak najbardziej polecam tego lekarza.

bylam u niego raz ale uwazam ze jest naprawde dobry,

bylam u niego raz ale uwazam ze jest naprawde dobry,

Ciesze się,że w końcu znalazłam bardzo dobrego specjaliste, który nie patrzy na kasę, tylko na to by pomóc pacjentce, doradzić itp. Kompetentny, miły, przede wszystkim delikatny, zawsze dostępny. Taki lekarz to skarb. Dziękuje Panie doktorze za wszysko i miejmy nadzieje, że już teraz bedzie tylko lepiej.Pozdrawiam.

Trafiłam na Pana Doktora przypadkiem bo byłam w szpitalu, teraz wiem, że właśnie on będzie moim lekarzem prowadzącym miejmy nadzieję udaną ciążę. Przedewszystkim człowiek konkretny i nawet w największej tragedii potrafi człowieka podnieść na duchu. DZIĘKUJĘ

niepolecam go, fakt bardzo miły ale nie mówi całej prawdy, bagatelizuje problem, byłam w ciąży zagrożonej i nie powiedział co może mi i dziecku grozić, po moim poronieniu stwierdził że nie chciał zabierać mi nadziei, nie zleca odpowiednich badań i bagatelizuje wyniki. masz problemy z zajściem w ciąże poszukaj bardzie kompetentnego lekarza

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olesno"?

Andrzej Hernik

Kasztanowa 5

Emile Masouh

Olesno

Emile Massouh

Przychodnia Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia
ulica Krasickiego 22
46-300 Olesno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP" s.c. Józef Gansiniec, Andrzej Gansiniec, Mirosława Pacan
ulica Moniuszki 2
46-380 Dobrodzień