lekarz Zbigniew Hahn

Psychiatra

dr Maciej Mączkowski to wspaniały specjalista, człowiek wyrozumiały, podejście do pacjenta, bardzo dobry fachowiec ortopeda, który pracuje z równie świetnymi lekarzami w szpitalu w Starogardzie Gd. Lekarz, który ma wielkie serce, anielską cierpliwość i dba o pacjentów. Jt. wzór do naśladowania dla przyszłych młodych adeptów tego zawodu, bo wszyscy jesteśmy tylko ludżmi.

Lekarz Zdzisław Hahn to człowiek o wielkim sercu ,który jak Ojciec wszystkim pomocną dłoń podaje. .Każdego pacjenta wysłucha, wytłumaczy ,pomoże i doradzi. TACY LUDZIE JAK LEKARZ ZDZISŁAW HAHN co rok się nie rodzą lecz bardzo rzadko jak WIELCY GOSCIE na ziemie przychodzą.

Pan doktor tyle razy ratował mnie w trudnych sytuacjach że nawet nie byłbym w stanie tego zliczyć. Pracował dla pacjentów nie dla kasy bo pomimo że już później pracował prywatnie to wizyta kosztowała kilkanaście zł, to Panu Doktorowi wystarczyło chyba tylko na dojazd do pracy. Pamiętam jak czekaliśmy przed gabinetem od 02 w nocy, oby tylko nas przyjął. Ale Doktor i tak przyjmował wszystkich był w pracy do ostatniego pacjenta. Jest fachowcem i bardzo ale to bardzo życzliwym człowiekiem

Najlepszy lekarz, u jakiego byłem. Prawdziwy fachowiec z powołania, który jest lekarzem dla ludzi, a nie dla pieniędzy.