lekarz Zbigniew Horoszkiewicz

zyje 70 lat pierwszy raz spotkalam takiego lekarza jest uprzejmy,cierpliwy wyslucha pacjeta kulturalny i widac ze bardzo troskliwy. nawet przez telefon wyslucha poradzi w tym dniu niemialam wizyty ale potrzebowalam porady same walory.kompetetny. warto polecic takiego Doktora.Zyczyla bym sobie i innym takich lekarzy wszedzie w szpitalach i przychodniach serdecznie pozdrawiam

Dziękuję raz jeszcze Panie doktorze jestem pod wielkim wrażeniem Pana podejścia do pacjenta na te nasze czasy jakie mamy to takiego chirurga znaleźć to trzeba mieć szczęście 😁.Aneta M.

Życzliwość, fachowość, doświadczenie, codzienna wielogodzinna praca, tysiące pacjentów, lekarz wzór! Dziękuję! Andrzej Witczak, pacjent - usunięcie zmian na skórze.