dr n. med. Zbigniew Kaletka

Urolog

2,9

Pan dr.jest godnym polecenia specjalistą, zajmuje się pacjentem fachowo , rzeczowo i konkretnie ,budzi bardzo duże zaufanie , ma profesjonalne podejście do pacjenta .

Początkowo wydaje się fachowcem, początkowo wzbudza zaufanie. Jednak pacjenta traktuje bardzo przedmiotowo. Zapłaciłem za zabieg. Który był wg. mnie nie potrzebny. Znieczulenie jakie podał działało z minutę, może dwie. Mimo usilnych próśb o większą dawkę - zostałem zignorowany. 2 godziny cięcia i szycia na żywca bez znieczulenia. NIE POLECAM !

Początkowo wydaje się fachowcem, początkowo wzbudza zaufanie.

Doktor bardzo szybki, w ciagu godziny przyjmuje okolo 50 pacjentow, konkretny, wixyty trwaja do minuty a to i tak u niego dlugo, mialem wrazenie ze niektorzy wchodza z pomylka bo to tak szybko trwa. inni lekarze mogli by sie w sumie od niego uczyc bo w krotkim czasie potrafii zalatwic.

Mąż był operowany 1,5 roku temu w Zabrzu przez pana doktora (usunięcie nerki z guzem nowotworowym) i mimo podeszłego wieku operację zniósł bardzo dobrze. Pan doktór nie jest zbyt wylewny, ale odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy wszystko, o co go się zapyta. Sprawia wrażenie wyniosłego i nieprzystępnego, ale to tylko pozory. W dalszym ciągu mąż leczy się u pana doktora i ma do niego pełna zaufanie.

Nie polecam, więcej nie powiem, szkoda słów

Nie polecam, więcej nie powiem, szkoda słów

Lekarz podczas pierwszej wizyty w przywatnej przychodni wzbudził u mnie zaufanie. Następnie skierowł mnie do SK1 w Zabrzu na zabieg. Potem już było tylko gorzej. Żle zdiagnozowana diagnoza, nie potrzebny zabieg który przeszedłem (trzy dni w bólu). Napewno nigdy więcej do nie go nie wrócę !

nie polecam ,zadufany w sobie gwiazdor,pacjent to robak

nie polecam ,zadufany w sobie gwiazdor,pacjent to robak

Doktora cechuje profesjonalne i kompleksowe podejście do pacjenta, mam względem doktora pełne zaufanie - leczę się u niego od kilku lat. Bardzo dobry lekarz.

Wysokiej klasy specjalista. Wspaniale zoperował mojego ojca. Mamy do niego pełne zaufanie.

Bardzo polecam dr, profesjonalnie i fachowo zajmuje się pacjentem, kompetentny i rzeczowy, wzbudzający zaufanie.