lekarz Zbigniew Klich

Lekarz może i sympatyczny włączając wszystkie superlatywy cech charakteru. To jednak nie wystarcza gdy trzeba kogoś wyleczyć a tak było w moim przypadku. Doktor Klich jest chirurgiem ogólnym ja to rozumiem ale jako chirurg powinien rozróżnić to co jest do leczenia chirurgicznego a co do leczenia ortopedycznego. Miałam ortopedyczną kontuzję nogi i niestety ale trafiłam na jego dyżur na sorze. Lekarz po wykonaniu punkcji kolana przepisał mi skierowanie do kolejnego chiruga ogólnego zamiast ortopedy. Poskutkowało to tym że stan mojego zdrowia się pogarszał. Tyle w temacie a wystarczyło wypisać skierowanie do odpowiedniego lekarza. Nie polecam lekarza kompetencji u niego brak.

Lekarz z powołania. Cierpliwy, sympatyczny, wyrozumiały . Wytłumaczy, wysłucha. Można dużo pisać, ale takich lekarzy jest mało, coraz mniej.