lekarz Zbigniew Kowalik

2,4
2,6
2,1

Ortopeda Zbigniew Kowalik jest osobą nieodpowiedzialną , wizyty trwają u niego nie więcej jak 5 min. , skręconą stopę i kolano obejrzał w bucie nawet nie prosząc o zdjęcie go , brak jakiegokolwiek prześwietlenia, brak odpowiedniej diagnostyki pomimo dużego bólu i ,,wiszącej stopy'' . Leczenie zakończone na 2 wizytach , zostałam potraktowana jak bumelant -osoba , która chce sobie przedłużyć wakacje bo zdarzenie gdzie zabrało mnie pogotowie miało miejsce 1 września 2022 . Po zmianie ortopedy na początku października leczenie trzeba było zacząć od nowa .Badania , na które zostałam skierowana czyli RM oraz EMG wykazały ,że mam bardzo mocno uszkodzony nerw strzałkowy co było wcześniej widoczne ( opadająca stopa ) więc o tym wiedział i uszkodzone kolano wraz z zerwanymi ścięgnami . Leczenie trwało do połowy grudnia . W związku z brakiem odpowiedniej diagnostyki, bagatelizowaniu zgłaszanych objawów co w dużej mierze wiąże się z brakiem przestrzegania Kodeksu Etyki Lekarskiej sprawa została zgłoszona do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej , ponieważ dyrektor Konrad Dziuba nie widzi tutaj żadnego naruszenia . Obecnie dostałam prośbę od Rzecznika o mediację więc plus dla mnie . W związku z powyższym nie polecam wizyty u tego ortopedy

Lekarz niekompetentny, rentgen posiada w oczach. Stopy nawet nie obejrzał, stwierdził ze mam wstać i zacząć cudownie chodzić.

Lekarz niekompetentny, rentgen posiada w oczach.
Stopy nawet nie obejrzał, stwierdził ze mam wstać i zacząć cudownie chodzić.

Lekarz mało uprzejmy, raczej mało mówi,o moczeniu nogi w kąpieli solnej dowiedziałam się z wypisu,zgłaszałam brak czucia w palcach u stóp ,to oglądał je przez buty ,nawet nie kazał ich zdjąć ,nic doradzić ,jak to on mówił -trzeba czasu samo przejdzie (skręcone kolano i kostka ),brak prześwietlenia mimo ,że zgłaszałam ,że puchną mi palce.Raczej nie polecam.Nie wyleczoną wypisał do pracy.Leczenie kończę u rodzinnego.

Bardzo uprzejmy i godny polecenia lekarz. Rozmowa z lekarzem była bardzo miła, czułam się jak pacjent na , którym lekarzowi naprawdę zależy. Polecam

Czytając opinie o Panu doktorze, aż nie chce się wierzyć,że byłam u tego samego lekarza.Byłam u Pana doktora pierwszy raz i uważam że jest świetnym specjalistą rozmowa z doktorem przebiegała w bardzo miłej atmosferze doktor wytłumaczył jak rehabilitować chorą nogę wszystko wysłuchane i wytłumaczone.Może pacjenci którzy mają złe doświadczenia z wizyty u Pana doktora wymagali cudów.Polecam Pana doktora🤗

Nie polecam. Pan doktor wychodzi z założenia że jak się leczy jedną rzecz to z drugą się do niego nie przychodzi bo jej leczyć nie będzie. Oczywiście rentgen w oczach i zero badania, wymuszona rozmowa, lekarz nieuprzejmy, do 40go roku życia to chyba nie powinno nikogo nic boleć, a jeśli boli to nie wybierać tego lekarza bo stwierdzi że ludzie w gorszym stanie przychodzą. Ludzi hurtowo przyjmuje. Wszystkie gwiazdki w opinii byłyby na O ale tak się nie da w ustawieniach.

Wszystkie gwiazdki w opinii byłyby na O ale tak się nie da w ustawieniach.

Podsumowując wizytę: Zaufanie do kompetencji-żadnej ,ponieważ przepisał mi antybiotyk o takim samym składzie który brałem do tej pory ,poprzedni nakazał odstawić.CZyli niekompetencja .poza tym moje zapalenie kaletki maziowej kazał moczyć w rivanolu. ????? Poświęcony czas: dokładnie 4 minuty .To jednak troszkę mało A i tak nie zadawał z początku żądnych pytań ,ja przejąłem inicjatywę .Dlatego to trwało 4 minuty nie dwie Czy godny polecenia? oceńcie sami .Według mnie ani troszkę Zadnej uprzejmości ,nawet na moje dzień dobry nie odpowiedział .Ludzie w jego wieku powinni już dawno siedzieć na emeryturze . ...

Podsumowując wizytę:
Czy godny polecenia? oceńcie sami .Według mnie ani troszkę
Zadnej uprzejmości ,nawet na moje dzień dobry nie odpowiedział .Ludzie w jego wieku powinni już dawno siedzieć na emeryturze . A ten człowiek nie powinien być lekarzem .
Z mojego punktu widzenia wypisłą mi ten antybiotyk żeby w pobliskiej aptece mieć profity .Jego słowa -wykupisz pan ten lek w aptece obok.
Jestem wkur......zniesmaczony ,i jeszcze bardziej żle nastwiony do służby zdrowia.