lekarz Zbigniew Kowalik

Podsumowując wizytę: Zaufanie do kompetencji-żadnej ,ponieważ przepisał mi antybiotyk o takim samym składzie który brałem do tej pory ,poprzedni nakazał odstawić.CZyli niekompetencja .poza tym moje zapalenie kaletki maziowej kazał moczyć w rivanolu. ????? Poświęcony czas: dokładnie 4 minuty .To jednak troszkę mało A i tak nie zadawał z początku żądnych pytań ,ja przejąłem inicjatywę .Dlatego to trwało 4 minuty nie dwie Czy godny polecenia? oceńcie sami .Według mnie ani troszkę Zadnej uprzejmości ,nawet na moje dzień dobry nie odpowiedział .Ludzie w jego wieku powinni już dawno siedzieć na emeryturze . ...

Podsumowując wizytę:
Czy godny polecenia? oceńcie sami .Według mnie ani troszkę
Zadnej uprzejmości ,nawet na moje dzień dobry nie odpowiedział .Ludzie w jego wieku powinni już dawno siedzieć na emeryturze . A ten człowiek nie powinien być lekarzem .
Z mojego punktu widzenia wypisłą mi ten antybiotyk żeby w pobliskiej aptece mieć profity .Jego słowa -wykupisz pan ten lek w aptece obok.
Jestem wkur......zniesmaczony ,i jeszcze bardziej żle nastwiony do służby zdrowia.