lekarz Zbigniew Mateusiak

Jest to bardzo profesjonalny, uprzejmy i niezwykle empatyczny specjalista podstawowej opieki zdrowotnej. Korzystam z opieki medycznej pana doktora już od ładnych parę lat i z zamkniętymi oczyma mógłbym usytuować dr Mateusiaka w grupie najlepszych lekarzy we Wrocławiu. Bo jest specjalistą zawsze dostępnym i zorientowanym na pomoc osobom, potrzebującym pilnego wsparcia medycznego. A dodam w tym miejscu, że pomimo zmiany miejsca pracy pana doktora, nie zmieniłem lekarza na innego, bo większa odległość jest mało znacząca, gdy możemy liczyć na specjalistę, który nigdy nas nie zawiedzie. Dr Mateusiak, jak dla mnie jest osobowością medyczną wielkiego rozmiaru. Panie doktorze, duży szacun dla pana!

Świetny lekarz, polecam każdemu ;) Obsługa bardzo szybka, lekarz bardzo miły i rzeczowy i co najważniejsze uczciwy