lekarz Zbigniew Mossakowski

Bardzo opanowany, doświadczony lekarz. Nie podąża za trendami i tym co modne, a szuka rozwiązań logicznych i co najważniejsze dla zdrowia pacjentki. Bardzo profesjonalnie prowadził moją ciążę. Podczas gdy inni ginekolodzy wymyślali badania, pan Doktor spokojnie tłumaczył, uspakajał. Zawsze po wizycie byłam spokojna o swojego maluszka.

Może i jest dobrym lekarzem ginekologiem ale nam nie pomógł. Zabrakło chęci i ludzkich odruchów.

niestety ja sie zawiodlam na dr mossakowskim.prawie trzy lata temu staralismy sie z mezem o druga dzidzie,dziesiatki testow i nic az pewnego wrzesniowego poranka ujrzalam upragnione 2 kreseczki na tescie ciazowym.ciaza byla jeszcze mala(ok 4 tyg.)wiec do lekarza wybralam sie ok tydzien pozniej doktor bardzo milo mnie przywital mnie i zlecil badania.niestety tydzien pozniej strasznie rozbolal mnie brzuch i zaczelam krwawic.zadzwonilam do kliniki do pana doktora i zostalam potraktowana jak intruz.na wizycie pan doktor byl (co dziwne i sie nigdy nie zdarzylo) bardzo nie mily,nawet nie wpisal w karte ze ...

doktor bardzo milo mnie przywital mnie i zlecil badania.niestety tydzien pozniej strasznie rozbolal mnie brzuch i zaczelam krwawic.zadzwonilam do kliniki do pana doktora i zostalam potraktowana jak intruz.na wizycie pan doktor byl (co dziwne i sie nigdy nie zdarzylo) bardzo nie mily,nawet nie wpisal w karte ze bylo poronienie,dal wyraznie do zrozumienia ze jestem nie mile widziana.zrozumialam to tak ze wiecej kasy ze mnie nie sciagnie bo poronilam a gdyby dalo sie utrzymac ciaze to przeciez ladnych pare wizyt by bylo.
na szczescie trafilam na innego lekarza ktory potraktowal mnie po ludzku i mimo ze prywatne byly wizyty to pomogl wyjsc mi z depresji i juz za 3 miesiace bylam w ciazy i mam cudownego 2-letniego synka

lekarz godny polecenia , jestem bardzo zadowolona , że prowadzi moją pierwszą ciążę..

ginekolog godny polecenia ,odpowie na wszystkie pytania .

ginekolog godny polecenia ,odpowie na wszystkie pytania .