lekarz Zbigniew Muszewski

Bardzo dobry lekarz!Co prawda wizyta dosyc droga ale naprawde warto. Jezdzac z dzieckiem do doktora wychodzilam z gabinetu spokojna o moje dziecko. Sporo do niego ludzi jezdzi dlatego Pan Doktor umawia na godziny. Jezdzimy do Niego z dosyc daleka ale warto bo to najlepszy pediatra jakiego znam.

NAJLEPSZY zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, dokładnie trafia w chorobę, polecam!

Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam! Pełen profesjonalizm, niezwykle uprzejmy, świetny fachowiec w swojej dziedzinie i nie tylko. Dostępny dla pacjentów o każdej porze. Uważam, że Lubliniec zginąłby bez NIEGO. Taki lekarz to dla nas pacjentów ogromy skarb. Polecam wszystkim pacjentom, zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

rewelacyjny, nie znam drugiego takiego lekarza !

rewelacyjny, nie znam drugiego takiego lekarza !

Po prostu lekarz godny polecenia pod każdym względem.

Po prostu lekarz godny polecenia pod każdym względem.

PRZEDE WSZYSTKIM DR MUSZERWSKI JEST CZŁOWIEKIEM A DOPIERO PÓŹNIEJ LEKARZEM. NIKT DO TEJ PORY NIE UDZIELIŁ MI TAK WYCZERPUJĄCEJ ODPOWIEDZI W ZWIĄZKU Z POSTAWIONĄ DIAGNOZĄ. WIZYTA TRWA DOŚĆ DŁUGO ALE WYCHODZĄC Z GABINETU JESTEM SPOKOJNA O SWOJE DZIECKO PONIEWAŻ WSZYSTKO MAM OBJAŚNIONE OD A DO Z I WIEM JAK POSTĘPOWAĆ Z CÓRKĄ A CO BARDZO WAŻNE ZAWSZE W RAZIE WĄTPLIWOŚCI MOGĘ SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z DR-EM TELEFONICZNIE I TEŻ ZOSTANĘ "POTRAKTOWANA" PROFESJONALNIE. POLECAM KAŻDEMU TEGO CZŁOWIEKA JAKO LEKARZA, TRAFIŁAM DO NIEGO Z CÓRECZKĄ KIEDY MIAŁA JUŻ MIESIĄC I GDYBY NIE ON NIE WIEM JAK POTOCZYŁABY SIĘ HISTORIA CHOROBY MOJEGO DZIECKA. STRASZNIE UBOLEWAM PONIEWAŻ NIE MAM DO KOGO ZWRÓCIĆ SIĘ O PORADĘ Z MOIM DZIECKIEM ,TERAZ KIEDY NASZEGO ULUBIONEGO LEKARZA NIE MA.

Ostatnia wizyta odbyła się w sierpniu 2010. Lekarz jest najlepszym pediatrą jakiego znam, a znam ich wielu. Mam nadzieję, że niebawem wróci...

Gorąco polecam lekarza jest bardzo kompetentny,poprostu zna się na rzeczy. Gorąco polecam.

Super lekarz, gduby nie On już by mnie nie było!

Super lekarz, gduby nie On już by mnie nie było!

Znakomity lekarz.Dokładnie bada pacjenta i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie.Ma świetne podejście do dzieci.Odznacza się wysoką kulturą osobistą.Polecam każdemu.