Pięknie mnie zoperował - nie mogę się wręcz napatrzeć na subtelny ślad po cięciu i jak ładnie się goi :-))) To chyba nie tylko nabyta umiejętność, ale wręcz talent :-) Wcześniej zrobił mi dosłownie bezbolesną biopsję - "szast prast i po wszystkim", jak mawiał dziadek Pospieszyński ;-) A w trakcie zdejmowania szwów nawet nie zdążyłam się zorientować, że już ich nie ma :-) W dodatku to bardzo konkretny lekarz, otwarcie rozmawiający z pacjentem, przekazujący informacje w sposób zrozumiały i bez "owijania w bawełnę", przy tym sympatyczny. Rzetelnie i bardzo dobrze traktuje pacjentów, pamięta o nich i interesuje się stanem zdrowia po operacji. Trochę zabiegany, ale pacjenci tego nie odczuwają.

Sumienny i konkretny lekarz. Nie owija w bawełnę i nie szasta niezrozumiałymi medycznymi terminami. Tydzień temu pozbawił mnie prawego płata tarczycy z guzem. Póki co wszystko goi się dobrze. Dla mnie najważniejsze było, że nie czekałem jakoś bez sensu na oddziale - od początku wiedziałem, co będzie się po kolei ze mną działo. Takie podejście bardzo mnie uspokaja. W szpitalu trochę zabiegany, co jest zrozumiałe z racji pełnionych funkcji administracyjnych, ale znalazł czas żeby zajrzeć przed i po operacji i wszystko wytłumaczyć. Polecam.

Pan doktor Zbigniew Scharoch to jest lekarz z powołania dla którego pacjent jest ważny i nie zbywa go jak to przeważnie robią inni lekarze. Jak ktoś potrzebuje pomocy chirurga to tylko dr. Scharoch.

Wspaniały Lekarz ale i człowiek. Zwyczajnie i w "ludzki" sposób podchodzi do człowieka - pacjenta. Nie pozostawia pacjenta bez informacji. Jego kompetencja i sposób bycia wzbudza zaufanie więc łatwiej zmierzyć się z własna chorobą czy dolegliwościami. Od początku do końca wiedzialam jak będzie przebigać moja chospitalizacja, co będzie się działo ze mną po zabiegu. Pełen szacunek i uznanie.

Lekarz medycyny Zbigniew Scharoch przeprowadził u mnie zabieg operacyjny usunięcia zylaków konczyny dolnej. Przebywając w szpitalu na oddziale chirurgicznym stwierdziłam, ze jest to lekarz wykonujący swoją pracę z pasją. Jest bardzo miły dla pacjenta,na zadawane pytania udziela odpowiedzi wyczerpującej,najważniejsze- że informacje odnosnie stanu zdrowia przekazuje w sposób zrozumiały dla odbiorcy, nie używając fachowej terminologii,która byłaby najczęściej niezrozumiała dla pacjenta. Lekarza Zbigniewa Scharocha juz poleciłam swoim znajomym.

Bardzo dobry człowiek,super fachowiec i przystojny facet w każdym calu,godny zaufania,polecam go.

To wspaniały lekarz do usuwania pieprzyków i brodawek, duży problem onkologiczny zlecił innemu lekarzowi, po prostu umył ręce, a może zabrakło odpowiedniej motywacji?

Zbigniew Scharoch jest niesamowitym lekarzem. Profesjonalista w kazdym calu. Uprzejmy, konkretny no i do tego przystojny ;)

Zbigniew Scharoch jest wspaniałym lekarzem.Zawsze ma czas dla pacjenta.

Zbigniew Scharoch jest wspaniałym lekarzem.Zawsze ma czas dla pacjenta.

Ten lekarz jest wielkim fachowcem.

Ten lekarz jest wielkim fachowcem.